Guļamistaba bieži vien kļūst par vietu, kur ne vien pārguļam, bet arī uzglabājam savas personīgās mantas. Dažādi uzglabāšanas risinājumi, kā kastes, grozi vai plaukti, atvieglos Tev kārtības ieviešanu savā telpā, kā arī varbūt pat atbrīvos vietu jaunām mantām, kuras vēlies turēt sev tuvāk. Kad viss ir savās vietās, guļamistabā jūtama mierīga atmosfēra, kurā atpūsties. Ieskaties, kādus risinājumus piedāvājam tiem, kas meklē kārtību savā guļamistabā. 

IZMANTO TELPU EFEKTĪVI – ARĪ ZEM GULTAS VAI SKAPJA

Zem gultas vai skapja, atkarībā no mēbeles augstuma, ir iespējams efektīvi izplānot dažādu lielāku mantu izkārtošanu, kā piemēram, apavus vai jakas. Tos ievieto pagultes vai skapja apakšas izmēriem piemērotās plastmasas kastēs. Turklāt, ja tās izvēlēsies ar ritentiņiem, mantām piekļūt būs vēl ērtāk.

UZGLABĀŠANAS KASTE "PRO BOX"

AUDUMA KASTE "ALICE"

UZGLABĀŠANAS KASTE "BASIC"

KĀRTĪBAS ABC TAVĀ DRĒBJU SKAPĪ UN GRĀMATU PLAUKTĀ

Vairums savas drēbes un apavus tur guļamistabas drēbju skapī, un ļoti iespējams, ka daudz vairāk citu mantu arī savā plauktā. Cik gan bieži atveram skapja durvis vai ieskatāmies plauktā, lai kārtējo reizi tajā sameklētu brīvu vietu kādām neizmantotām lietām? Viens no veidiem kā ieviest papildu telpu skapī un plauktā ir daļu mantu likt grozos vai kastēs. Tādējādi skapja saturs būs arī organizēti pārdomāts. 

PĪTS GROZS "EJNO"

PĪTS GROZS "AGNE"

PĪTS GROZS "ARE"

DAUDZFUNKCIONĀLAS MĒBELES

Jau labu laiku iecienītais skandināvu praktiskums tiek pielietots arī mēbelēs. Pufs vai sols, kurā pieejama arī uzglabāšanas kaste, būs divi vienā – dizainiski skaists elements guļamistabas interjerā, kā arī ērti pieejama vieta, kurā uzglabāt sev mīļās mantas un sīkumus. Tāpat padomā par funkcionalitāti, kad iegādājies lielākas mēbeles – piemēram, drēbju skapi, kuru iespējams izvēlēties arī ar iestrādātām papildu atvilktnēm.

PUFS "GISLEV"

SKAPIS-SOLS "VANDSTED"

NAKTSSKAPĪTIS "MARKSKEL"