Ja Tu prāto, kas tad īsti ir polirotangs, tad atbilde ir pavisam vienkārša - tā ir mākslīgā rotangpalma. Nosaukums radies, jo materiāla sastāvu galvenokārt veido polietilāns, kas ir populārākais no mums zināmajiem plastmasas veidiem. Lai gan rotangpalmas aug ļoti ātri, pēdējos gados dārza mēbeļu ražošanā lielākoties izmanto tieši tās mākslīgo versiju.

UZBŪVĒ SAVU KOMPLEKTU!

Pēdējo gadu laikā vasaras mēbeļu industrijā krietni lielāku popularitāti guvušas modulāra tipa mēbeles. Šo tendenci ietver unikālais BASTRUP dārza mēbeļu komplekts, kuru veido trīs atsevišķas modulācijas – stūra, vidus un malas dīvāni. Modulācijas var iegādāties dažādās kombinācijās, un tās ir vienkārši sakārtot, kā vien pašam tīk.

TĀLO AUSTRUMU VĒSMĀS

Polirotangs dārza mēbeļu tirgū dominē jau gadiem ilgi. Tā elegantā izskata un izcilās izturības dēļ polirotangu uzskata par nezūdošu vērtību, kas padara mājīgu ikvienu balkonu un pagalmu. Tāpat šie mēbeļu komplekti rada tūlītēju atvaļinājuma sajūtu, uzburot Tālo Austrumu vai tropisku atmosfēru. Šīs īpašības vislabāk raksturo viens no vasaras sezonas populārākajiem mēbeļu komplektiem MORA, kas pieejams gan gaiši bēšā, gan eleganti melnā krāsā.

DAŽĀDI DIZAINI UN IZMĒRI

Polirotanga mēbeles ir kā radītas vietām, kur plānots uzņemt daudz viesu - dīvānos parasti ir daudz sēdvietu, un tos lieliski papildina dažādu formu un veidu atpūtas krēsli. Mazākām platībām piemērotāks būs modernais GJERLEV vai ILDERHUSE krēslu modelis. Dīvāniem un krēsliem vari pieskaņot ar tavām vajadzībām atbilstošu galdiņu - kā nelielu virsmu rīta kafijas baudīšanai, tā plašu galdu, kurā paredzēta īpaša vieta saulessargam. Īpaši veiksmīgs risinājums ir polirotanga galds FARUM ar augstuma regulēšanas sistēmu.