Kā šajā pavasarī atsvaidzināt virtuves interjeru?

Virtuve, neatkarīgi no tās izmēra, ir tā vieta Tavā mājoklī, kur pavadi ļoti daudz laika, strādājot, gatavojot un uzņemot ciemiņus, tāpēc nav šaubu, ka vēlies, lai šī telpa izskatītos mājīga un viesmīlīga. Šajā rakstā piedāvājam Tev dažas idejas virtuves uzfrišināšanai, ko vari realizēt, kamēr lielā tīrīšanas un kārtības sezona rit pilnā sparā. Iedvesmojies atrotīt piedurknes un ķerties pie virtuves labiekārtošanas darbiem, lai varētu jau Lieldienās uzņemt ciemiņus jaunā interjerā!

1. Jaunas virtuves mēbeles lielām pārvērtībām

17_04_Kitchen_furniture

Virtuve ir ikviena mājokļa sirds un centrs, kur ik dienu kopīgās maltītēs un sarunās satiekas visa ģimene. Neatkarīgi no tā, vai Tev ir maza vai liela virtuve, tā jāiekārto tā, lai telpa būtu gan mājīga, gan praktiska. Ja šajā sezonā ir nolemts veikt pārmaiņas visā virtuves interjerā, labākais veids, kā to izdarīt, ir atrast virtuves iekārtu, kas izgatavota no Tavām vēlmēm atbilstoša materiāla, krāsā, kas saskan ar Tavu gaumi. Atbilstoši tam, cik daudz brīvas vietas vēlies atvēlēt savā virtuvē, vari kombinēt dažādas virtuves iekārtas sastāvdaļas  - plauktus, gatavošanas virsmas, izlietni. Sienas skapīši ir izcili piemēroti mazākām virtuvēm, kamēr grīdas plaukti un skapīši savu īsto vietu atradīs virtuvēs ar lielāku platību. Piekaramie metāla vai koka plaukti lieti noderēs ikdienā nepieciešamāko mazo virtuves piederumu uzglabāšanai, lai tie vienmēr būtu rokas stiepiena attālumā. 
Ja virtuvi izmanto arī kā vietu, kur veikt kādus darba pienākumus, mājasdarbus skolai vai kursiem vai veidotu nelielus “Dari pats!” projektus, apdomā iespēju iegādāties lielu, stabilu pusdienu galdu, kas nodrošinās pietiekami daudz vietas ikvienai Tavai aktivitātei. Šāds pirkums atrisinās arī viesu sēdināšanas problēmu, kas nereti rodas, ja vēlies ģimeni un draugus uzaicināt uz lielām svētku vakariņām. Tomēr, ja tas, ko Tu vēlies, ir atbrīvot vairāk vietas virtuvē, iespējams, Tev nepieciešams mazāks pusdienu galds divām līdz četrām personām vai augstais bāra galds, ko varēsi izmantot arī kā papildus gatavošanas virsmu. 
Pusdienu mēbeļu komplekta izvēle nav no vienkāršākajām, tāpēc mēs jau esam izveidojuši dažus komplektus no dabīga koka un citiem materiāliem, lai Tu spētu atrast savai gaumei atbilstošāko. Mūsu iecienītākās virtuves mēbeles ir pusdienu galdi un krēsli tīri baltā krāsā, taču tie lieliski sader kopā arī ar eleganti melnas vai enerģiski sarkanas krāsas mēbelēm, radot mājoklī jautru un dzīvīgu atmosfēru.

2. Nozīmīgas detaļas, kas rada noskaņu

17_04_Kitchen_accessories

Ja runājam par tekstilu, šajā pavasarī interjerā dominē jautrība un krāsas. Spilgti ģeometriski un eksotiski tropu motīvi uzlabo noskaņojumu jebkurā dienas laikā, neatkarīgi no ārā valdošajiem laikapstākļiem, kas aizvien ir nepastāvīgi un mainīgi. Tu vari ienest krāsainās noskaņas savā virtuvē ar mīkstiem krēslu paliktņiem, virtuves dvieļiem, aizkariem un dekoratīvajiem spilveniem, kas radīs mājīguma sajūtu. Kamēr Lieldienu noskaņojums nav pazudis, iegādājies pāris košus, dzeltenus aksesuārus, lai sagatavots gaidāmajām brīvdienām! 
Klasikas un gaišas atmosfēras radīšanai izvēlies bēšus vai melnbaltus virtuves un roku dvieļus vai galdautu, kā arī aizkarus un žalūzijas neitrālos toņos, kas izskatīsies neatkārtojami kombinācijā ar tādiem interjera elementiem kā koka, baltiem vai metāliskas krāsas sienas pulksteņiem, dabas iedvesmotām foto gleznām un virtuves piederumiem
Kamēr lielā tīrības un kārtības sezona turpinās, ieplāno laiku, lai veiktu revīziju pārtikas produktu un virtuves piederumu klāstā, un sarūpē sev vairākas uzglabāšanas kastes un pītus grozus no dažādiem materiāliem, piemēram, auduma vai metāla. Sagatavojies grillēšanas sezonai laikus un investē ietilpīga piknika groza iegādē visai ģimenei. Neaizmirsti arī par plastmasas un stikla traukiem, kuros uzglabāt pārtikas produktus un iepriekš sagatavotās maltītes. Tu novērtēsi to praktiskumu, plānojot pārgājienu vai garāku ceļojumu gan Latvijas robežās, gan ārpus tām.

Padari virtuves pārvērtības par savu šī pavasara lielo projektu iekštelpās, jo jau maijā būs laiks doties ārpus mājas, lai sagatavotu āra terasi un dārzu piknika un grillēšanas sezonas pasākumiem vasarā! 
Paliec kopā ar mums un seko līdzi jaunumiem, jo jau pavisam drīz piedāvāsim svaigas idejas Tava mājokļa un dārza labiekārtošanai!