Laikā, kad ar tumsu ne vien ejam gulēt, bet teju arī mostamies, labi izgulēties šķiet īpaši svarīgi. Ja pēdējā laikā jūti, ka miegs kļuvis caurāks un rīti – nepanesamāki, gandrīz pārliecinoši varam teikt, ka vaina meklējama gultas aprīkojumā. Labs matracis, sega un spilvens ir gluži kā gulēšanas “svētā trīsvienība”, un viens bez otra neļauj sasniegt labāko, ko miegs mums dod. Ja šis izklausās pazīstami, ieskaties, kā JYSK iesaka izvēlēties katru elementu, lai možus rītus vairs neaizklātu neizgulētas naktis. To noteikti jau būsi dzirdējis, bet mums tiešām IR, ko piedāvāt!

MATRACIS: CIETS, VIDĒJI CIETS VAI MĪKSTS?

Lai atrastu sev piemērotāko matraci, ir jāveic padziļināta piedāvājuma izpētīšana un izvēlei jāpieiet iespējami praktiskāk. JYSK matrači atšķiras ne vien ar to pildījumu, bet arī dažādām cietības pakāpēm. Attiecībā uz matrača pildījuma izvēli vērā ņemami vairāki priekšnosacījumi. Ja Tev svarīgs ir stingrs un formu nemainošs atbalsts zem ķermeņa, iesakām sākt ar atsperu matraču izzināšanu. Taču joprojām populārākie mūsu sortimentā ir putu matrači, kuru tīrais putu vai ar atsperu sistēmām sajaukts pildījums pilda vairākas funkcijas vienkopus.

SEGA: PLĀNA VAI BIEZA?

JYSK segu piedāvājumu vieglāk būs skatīt pēc segas pildījuma veida – dabīgais vai poliestera. Galvenās priekšrocības katram pildījuma tipam ir dažādas – dabīgā pildījuma īpašības ietver labu mitruma absorbēšanu, materiāla elpošanu un siltuma izolāciju. Savukārt mākslīgais pildījums uzrunās tos, kam svarīgi ir pretalerģiski materiāli, kas piemēroti jutīgai ādai un produkti, kuri ir viegli kopjami un ilgi izmantojami. Atceries, ka ikvienas segas efektivitāti nakts laikā nosaka arī tās kopšana – svarīgi to bieži izkratīt un vēdināt svaigā gaisā, lai tajā neuzkrātos putekļi, kuri laiku pa laikam var paslēpties ar Tevi zem tās.

SPILVENS: AUGSTS, VIDĒJI AUGSTS VAI ZEMS?

Labs spilvens ir tāds, kas nodrošina mugurkaula atbalstu un notur to dabīgajā pozā visu miega laiku. Poliestera pildījumi būs nedaudz mīkstāki un tie būs pareizā izvēle gulētājiem ar alerģiskām reakcijām un jutīgu ādu, tos arī ir vienkārši kopt un uzturēt tīrus. Dabīgais pildījums, kas ietver spalvas, dūnas vai vilnu, būs viegli absorbējošs un labi elpojošs galvas atbalsts, kas kalpos ilgu laiku. Tāpat plašs klāsts pieejams arī anatomisko spilvenu “lauciņā” – tie veidoti no “Memory” putām un ir paredzēti tiem, kam nepieciešams papildu atbalsts sprandai.