JYSK sortimentā pieejami putu un atsperu matrači, kā arī matrači, kuru pildījums veidots no kombinētiem un anatomiski pielāgotiem materiāliem. Taču uzsākot īstā matrača meklējumus, iesakām iepazīties ar to, kā pamatā atšķiras putu un atsperu matrači. Tāpat JYSK matračos iestrādātas dažādas priekšrocības, pateicoties to materiāliem un pildījumiem. Nereti mēs saskaramies ar alerģijām, kas, šķietami, uzradušās pēkšņi, un bieži vien pie vainas ir mājās atrodamo audumu materiāls. Tas attiecas arī uz matračiem. Tāpēc izvēlies matraci īpaši rūpīgi, lai nodrošinātos pret to, ka putekļu ērcīte vai citas baktērijas jebkad iekļūst Tavā guļamistabā. Vislabākie pretalerģiskie matrači ir tie, kuru pārvalkos ir sudraba diegi, putu matrači vai matrači, kuru sastāvā ir latekss vai kokoss.

PUTU MATRAČI

Putu matrači savu ārstniecisko un antialerģisko īpašību dēļ joprojām ir vieni no pircēju iecienītākajiem. Neatkarīgi no tā, Tev jāzina, kurš no putu veidiem ir piemērotākais tieši Tev un Taviem gulēšanas paradumiem.

- PU putas ir atbilstoša izvēle, ja meklē maciņam draudzīgu matraci. Tās nodrošina ortopēdisku un antialerģisku efektu.

- HR putas arī ir poliuretāna putas, taču daudz smagākas un elastīgākas. HR putas rada pietiekamu matrača noslodzi, lai nodrošinātu izcilu ķermeņa atbalstu. Un tam ir ilgs kalpošanas laiks.

- Memory putas – tas ir augstas kvalitātes produkts, kas pielāgojas ķermeņa dabiskajām aprisēm un novērš cirkulācijas problēmas, kā arī muskuļu un locītavu sāpes.

- Latekss ir labi elpojošs, kas nozīmē, ka siltums tiek novirzīts no ķermeņa, un tas ir lielisks risinājums, ja pa nakti Tev ir tendence pastiprināti uzkarst.

ATSPERU MATRAČI

Atsperu matrači sastāv no atsperu sistēmas, poliestera materiāla un pārvalka, ko var kombinēt, lai sniegtu plašu iespēju klāstu optimālai funkcionalitātei un komfortam. Tie iedalās divos veidos – ar Bonnell, Pocket vai LFK tipa atsperu sistēmu.

- Bonnell atsperu sistēma ir pavisam vienkārša – atsperes tajā ir savstarpēji savienotas ar spirālveida stiepli. Šie atsperu matrači ir cietāki un nodrošina ķermeņa atbalstu, nezaudējot savu sākotnējo formu. Tiem piemīt laba ventilācijas spēja, un šāda tipa matrači ir laba un ekonomiska izvēle viesistabām vai vasaras mājai.

- Pocket tipa matračos katra atspere ir izvietota atsevišķā auduma apvalkā un kustas neatkarīgi no pārējām. Pocket tipa atsperes ir neatņemama ortopēdisko matraču sastāvdaļa, jo nodrošina vienmērīgu atbalstu visam ķermenim un pareizu mugurkaula pozīciju miega laikā.

- LFK atsperes ir cilindra formā un veidotas no plānākām stieplēm nekā Bonnell atsperes, kā arī tās ir mazākas. Tai pašā laikā šajā matracī tiek izmantots vairāk atsperu. Tas matracim sniedz vairāk atbalsta punktu, kas seko līdzi ķermeņa kustībām gulēšanas laikā.

VIRSMATRAČI

Putu un atsperu matrači lietotāju vidū ir vispopulārākie, taču ne mazums klientu izvēlas paturēt jau esošo matraci un to papildināt ar piemērotāko virsmatraci. Plānaki virsmatrači ir matraču veids, kas pasargās Tavu pamata matraci no pārlieku ātras nolietošanās, savukārt biezāko virsmatraču modeļi kalpo kā stingrs gultas virsējais slānis. Būtiskākais virsmatrača uzdevums, neskatoties uz tā biezumu, ir uzlabot individuālo miega komfortu, tādēļ mūsu piedāvājumā ir daudzveidīgs modeļu klāsts un svarīgākais – dažādi pildījumi dažādām gulēšanas prasībām.

Vairums mūsu virsmatraču sastāv no poliuretāna vai augstas izturības putām. Abi putu veidi nodrošina maksimālu atbalstu un komfortu.

Mums ir arī pieejami virsmatrači ar “Memory” putām. Tās pielāgojas ķermenim ar augstu precizitāti, tādējādi novēršot problēmas ar asinscirkulāciju, kā arī muskuļu un locītavu sāpes.

Izcilu komforta līmeni sniegs arī lateksa virsmatracis. Latekss ir labi elpojošs, kas nozīmē, ka siltums tiek novirzīts no ķermeņa, un tas ir lielisks risinājums, ja pa nakti Tev ir tendence pastiprināti uzkarst.