SEGAS UN SPILVENI

Iecienītākie spilveni un segas pamazām mēdz zaudēt savas labākās īpašības, taču nereti tos turpinām lietot, jo ar mums bijuši taču tik ilgu laiku. Ja arī Tavi vecāki vēl nav saņēmušies atsvaidzināt savu guļamistabu, palīdzi viņiem to izdarīt ar pārdomātu dāvanu – segas un spilvenu komplektu. Ja citi radinieki jautās, ko Tavi vecāki vēlas svētkos, pastāsti par savu ideju un ierosini uzdāvināt kādu dāvanai piemērotu gultasveļu.  

DVIEĻI UN PELDMĒTEĻI

Lai arī ziemas nešķiet tik aukstas kā savulaik, mīnusi tāpat iezagušies teju nemanot un to īpaši var izjust mājoklī no rītiem. Tādēļ sagādā vecvecākiem mīkstus halātus, kuros ietīties un nesteidzīgi izbaudīt rīta kafiju. Īpaši labu dāvanu veidos halāts komplektā ar jauniem vannas istabas dvieļiem. Tāpat nešaubāmies, ka šajā laikā ikviens iemācījies pagatavot tīri gardus ēdienus, taču būsim godīgi - pirmo vietu gatavošanā pārsvarā ieņem vecvecāki. Tādēļ uzdāvini svinīgu virtuves tekstilu, lai katrs gardais ēdiens tiktu pasniegts tam pelnītā svinīgā noskaņā.  

PLEDI UN DEKORATĪVIE SPILVENI

Silts pleds un kāds īpaši mīksts un mīļš dekoratīvais spilvens Ziemassvētku noskaņās ļaus jums veidot kopīgas atmiņas vakaros pie televizora vai kādas galda spēles. Šajā sezonā JYSK piedāvā īpaši daudzveidīgu un dažādām gaumēm piemērotu dekoratīvo tekstilizstrādājumu sortimentu. Ja zini, ka dāvanas saņēmējam pledu jau ir daudz, taču tāpat turpina tos iegādāties, pievieno klāt gaumīgu uzglabāšanas kasti vai grozu, kuru ērti novietot jebkura mājokļa telpā! 

DEKORATĪVIE ELEMENTI

Vai atceries tos laikus, kad sveces tika uzskatītas par tām dāvanām, kas tiek pārdāvinātas tālāk? Lieliskas ziņas – tā vairs nebūt nav! Ja pajautāsi draugiem, ko vēlas dāvanā, lielākoties dzirdēsi, ka aromātiskās sveces vienmēr noderēs, neskatoties uz to, ko citi saka. Un tā patiešām arī ir, jo kurš gan pēc garas darbadienas neizbaudīs patīkamu un nomierinošu aromātu un sveces liesmu. Arī dekoratīvie elementi, kas atgādina par kopīgām interesēm vai parāda, cik labi pazīsti savus draugus, būs piemērota dāvana. Dekorācijas Ziemassvētku stilā arī var pasniegt ar gaumi – vai jau pamanīji, ka mūsu sortimentā ir skandināvu iemīļotākie rūķi un riekstkoži?