Ja vēl nepaguvi izšķirstīt jaunāko JYSK vasaras katalogu, piedāvājam ZELTA IZLASI āra sezonas mēbelēm. Iepazīsti mūsu spēcīgākos stūrakmeņus un pārliecinies, ka ar JYSK mēbelēm Tu saņemsi modernu skandināvu dizainu un augstāko kvalitāti. Turklāt JYSK dārza mēbeļu komplekti pieejami dažādos lielumos, dizainos un materiālos – pie mums atradīsi mēbeles ikvienai gaumei un iespējām.

JUTLANDIA – DZĪVE ĀRPUS TELPĀM SKANDINĀVISKĀ GARĀ

Ar JUTLANDIA dārza mēbelēm Tava vasara būs ērta un gaumīga. Zīmola mēbeles apvieno funkcionalitāti ar modernu dizainu. Sortimentā ietilpst dažādu stilu un materiālu dārza mēbeles gan klasiskos, gan modernos dizainos. Daudzveidīgās zīmola mēbeles piemērotas dažādu izmēru platībām, tāpat kā gaumei – klāstā atradīsi elegantus pusdienu komplektus, tāpat kā ietilpīgus un ērtus atpūtas komplektus dažādās krāsās.

FSC DABĪGĀ KOKA DĀRZA MĒBELES

Stingrās cietkoksnes dārza mēbeles veidotas klasiskos skandināvu dizainos un būtiskākais – tās ir FSC sertificētas. Tas nozīmē, ka mēbeles ir izgatavotas no koksnes, kas iegūta no ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas, nodrošinot dabai, dzīvniekiem un cilvēkiem piemērotus apstākļus. Koks ir klasiska izvēle tiem, kas priekšroku dod naturāliem materiāliem. Dabīgā koka mēbeles labi izskatīsies kā plašos dārzus, tā uz pat mazākajiem balkoniem.

POLIROTANGA DĀRZA MĒBELES

Polirotanga un alumīnija sērijas dārza mēbelēm kopšana teju nav nepieciešama. Tās ir izturīgas pret laikapstākļiem, tāpēc tās var atstāt ārā visu gadu. Visām mūsu polirotanga dārza mēbelēm ir kvalitāti nodrošinošs pārklājums, kas efektīvi aizsargā pret skrāpējumiem un krāsas izmaiņām. Šīs dārza mēbeles ir vieglas, tāpēc tās varēsi vienkārši pārvietot. Savukārt JYSK polirotanga mēbeļu piedāvājums šajā sezonā ir vēl plašāks – sākot no nelieliem salokāmiem krēsliem, kurus izmantot vienam vai divatā, līdz pat lieliem atpūtas mēbeļu komplektiem kuplākam ciemiņu skaitam.