Ja jūti, ka pasauli vairs neredzi krāsās, sākumā pievērsies sava mājokļa izkrāsošanai. Tas nebūt nenozīmē iegādāties visdažādāko krāsu interjera elementus vai mēbeles – krāsas ir jāizvēlas rūpīgi un apdomīgi, jo tās ietekmē arī Tavu psiholoģisko stāvokli un garastāvokli. Lai neapjuktu krāsu paletē, piedāvājam nelielu ceļvedi pareizo krāsu izvēlē Tava mājokļa interjerā.


Gada krāsu kombinācija

Katru gadu pasaulē pazīstamais krāsu uzņēmums «Pantone» izvēlas vienu īpaši aktuālo krāsu jeb “Gada krāsu”. 2021. gadā tā ir divu krāsu kombinācija - dzeltenā un pelēkā. Divas spēcīgas krāsas, kuras kopīgi veido īpašu noskaņu jebkurā telpā. Krāsu savienojums, vienai otru atbalstot un papildinot, sniedz cerību un solījumu par pozitīvi saulainu un draudzīgu gadu. Ievies šo patīkamo krāsu kombināciju dzīvojamā istabā ar dažādiem interjera elementiem!

Dziļi oranžs

Tiek uzskatīts, ka oranžā krāsa un tās dziļākie, tumšākie toņi simbolizē stabilitāti, siltumu, komfortu un mājīgumu. Kopā ar bēšiem toņiem krāsu kombinācija radīs aicinošu, viesmīlīgu un ērtu noskaņu telpā. Tieši tas, ko vēlies panākt ēdamistabā, aicinot savus tuvākos uz kopīgu maltīti, ne tā? Vislabāk oranžos toņus ir ieviest plašākās telpās un kombinēt ar koka mēbelēm, kuru toņi arī tuvojas oranžajai paletei. Turklāt šī krāsa arī rosina apetīti, kas noteikti ir labākais arguments tās ieviešanai Tava mājokļa ēdamzonā.

Zilpelēkais miers

Guļamistabā piemērotākie toņi ir vēsi gaišie, kā piemēram, zils, kurš kombinācijā ar pelēko telpā rada mierīgu noskaņu. Šādas krāsas nomierina, kā arī palīdz koncentrēties – tas, savukārt, pozitīvi ietekmē tos, kuriem mājas ofiss iekārtots tieši guļamistabā. Ja kopējā atmosfēra šķiet nedaudz par vēsu, ievies mazliet dzīvīguma ar krāsainiem dekoratīvajiem spilveniem.