Vasara rit pilnā sparā! Skaistās, saulainās dienas mūs vilina ārpus pilsētas un tā vien aicina doties pie dabas. Aktīvāka dzīves veida piekritēji noteikti dos priekšroku gariem, aizraujošiem pārgājieniem vai festivālu apmeklēšanai kopā ar draugiem. Savukārt, relaksēties griboši dabas mīļotāji noteikti izvēlēsies izbaudīt vasaras vakarus, zvilnot ērtā šūpuļtīklā pie ezera un klausoties putnu dziesmās. Lai ikviens mirklis, kurš ir pavadīts pie dabas, būtu izdevies, ir svarīgi paņemt līdzi visu nepieciešamo.

JUMTS VIRS GALVAS

Dodoties dabā uz vairākām dienām noteikti neaizmirsti par telti! Lai arī vasara mūs lutina ar siltumu, tomēr tai raksturīgi ir arī negaisi. Telts būs noteikti tā vieta, kur Tu varēsi paslēpties no lietavām vai knišļiem. Lai nakšņotu teltī kā karalis, noteikti ņem līdzi piepūšamo matraci! Svarīgi atcerēties, ka piepūšamo matraci jāpielāgo telts izmēriem, kā arī noteikti paņem līdzi pumpi! Ja tomēr piepūšamais matracis ir lielāks nekā Tava telts, tad lielisks risinājums ērtākai nakšņošanai teltī  ir ceļojumu paklājs, uz kura varēsi gan izklāt savu guļammaisu un izbaudīt kvalitatīvu miegu bez zemes nelīdzenumiem, kuri ik pa laikam mēdz spiesties cauri telts materiālam.  Neviens kempings nav iedomājams bez ugunskura! Lai pie ugunskura būtu ērtāk, noteikti paņem līdzi atpūtas krēslu. Atpūtas krēsls būs ļoti noderīgs tiem dabas baudītājiem, kuru hobijs ir makšķerēt. Gaidīt lielo lomu noteikti būs komfortablāk sēžot krēslā nevis uz zemes vai stāvot kājās. Ja Tavs kempings atrodas klajā vietā, piemēram, pludmalē, un vēlies paslēpties no karstajiem saules stariem, tad lielisks risinājums būs saulessargs – tas ir kompakts, kā arī viegli uzstādāms!

Telts MALAGA Piepūšamais paklājiņš NAPF Piepūšamais matracis VELOUR MID-RISE

PLAŠA IZVĒLE ĒRTĪBĀM

Neviens kempings nav iedomājams bez ugunskura! Lai pie ugunskura būtu ērtāk, noteikti paņem līdzi atpūtas krēslu! Atpūtas krēsls būs ļoti noderīgs tiem dabas baudītājiem, kuru hobijs ir makšķerēt. Gaidīt lielo lomu noteikti būs komfortablāk sēžot krēslā nevis uz zemes vai stāvot kājās. Ja Tavs kempings atrodas klajā vietā, piemēram, pludmalē, un vēlies paslēpties no karstajiem saules stariem, tad lielisks risinājums būs saulessargs.

Saliekams krēsls SYLTEN Saulessargs STRUER Piknika pleds NOLI

MALTĪTĒM UN IZKLAIDĒM

Ja Tava atpūta pie dabas ir paredzēta ilgāk, piemēram, Tu dodies uz kādu brīvdabas festivālu tad noteikti bez telts, matrača un guļammaisa līdzi būtu jāpaņem tādas svarīgas lietas kā plastmasas šķīvji. Atspirdzinošo dzērienu atvēsināšanai noteikti noderēs aukstuma soma, bet ja nav tik daudz vietas mantām, ko gribi ņemt līdzi, tad lieliska izvēle būs kompaktais pārnēsājamais ledusskapja saldēšanas elements.  Atspirdzinošie dzērieni noteikti būs ērtāk pārnēsājami stilīgajās glāzēs ar vāku un salmiņu. Šīs “vintage” stila glāzes vienmēr dod vasarīgu sajūtu, kā arī ir ļoti ērtas mazajiem atpūtniekiem, kuriem ik pa laikam nejauši sanāk kaut ko izliet. Tāpat, lai bērni nesāktu garlaikoties un niķoties, iesakām ņemt līdz badmintona komplektu vai piepūšamo bumbu. Ērtākai ēst gatavošanai paņem līdzi virtuves dēlīti, virtuves dvieļus un paplāti!

4 glāžu komplekts MALLEMUK Aukstumsoma SVALA Bļoda PREBEN