Visbeidzot īstākais pavasaris ir klāt. Mūs paguvuši lutināt ne vien pirmie spožie saulesstari, bet arī karstuma vilnis. Gaidot nākamo vilni, aicinām sevi palutināt ar īpaši ērtu un modernu vasaras krēslu no JYSK piedāvājuma. Uzzini vairāk par TOP vasaras krēsliem šī gada vasarai!

PUSDIENOŠANAI SVAIGĀ GAISĀ

Sāksim ar vienu no pieprasītākajiem JYSK dārza krēsliem – PALERMO. Krēsls pieejams gaišā un melnā krāsā, un tas ir gana ērts pusdienošanai pie galda svaigā gaisā. Izcili iet kopā ar mazo THY kafijas galdiņu, vai apaļo ANDRE galdu. 

ĒRTS UN ĒRTI UZGLABĀJAMS

Ja Tavā dārzā, terasē vai balkonā nav pārāk daudz vietas, izvēlies krēslus, kurus iespējams uzglabāt, uzliekot vienu virs otra. Īsteni piemērots tam būs JEKSEN modelis, kurš pieejams kā gaiši bēšā, tā melnā krāsā. Labāko komplektu šie krēsli veidos ar FAUSING dārza galdu. 

STILAM IR NOZĪME

Nebaidīsimies izmantot vārdus stilīgs, raksturojot mūsu skandināvu dizaina ILDERHUSE modeli. Pinums mēbelēs šogad ir īpaši pieprasīts, turklāt dabīgas krāsas tikai papildina krēsla lielisko izskatu. Pievieno tam kādu ērtu krēsla paliktni un saņem labāko savai atpūtai svaigā gaisā.

VĒL NEIZJUSTAS ĒRTĪBAS

Īpašas un izsmalcinātas gaumes piekritēji par labu esam atzīs SADBJERG modeli. Tā metāla, plastmasas un koka kombinācija izveidota skandināvu dizainu projektā, kas rezultējies šajā modernajā un ārkārtīgi ērtajā krēslā. Tāpat šie krēsli lieliski saderēs ar apjomīgo FAUSING galdu, kopā veidojot modernu komplektu lielākām platībām uz terases vai dārzā.