TOP SEZONAS KRĒSLI

Mūs paguvuši lutināt ne vien pirmie spoži saulesstari, bet arī pamatīgs karstumiņš. Tā vien atliek, kā sēdēt ārā un baudīt šo brīnišķo vasaras sezonu. Nodrošini, ka sēdēšana ir maksimāli ērta ar piemērotu krēslu Tavam dārzam, terasei vai balkonam. Te būs, no kā izvēlēties!

PUSDIENOŠANA AR KOMFORTU

Krēslam pie pusdienu galda jābūt gana stabilam un ar iespējami taisnāku muguras atzveltni, vienlaikus nodrošinot komfortu maltītes laikā. Sākotnēji ieteicams atrast krēslu, kura augstums būs piemērots pusdienu galdam. Pēc tam jāņem vērā materiāls – ja krēslus plāno atstāt ārā uz ilgāku laiku, labāk izvēlies polirotanga vai plastmasa krēslus. Ja tos nesīsi arī iekšā, tad droši vari noskatīt koka vai auduma tipa krēslus.

SANDVED JEKSEN RAVNEBAKKE

FUNKCIONALITĀTE VIETAS IETAUPĪŠANAI

Ja Tavā dārzā, terasē vai balkonā nav pārāk daudz vietas, izvēlies krēslus, kurus iespējams uzglabāt, uzliekot vienu virs otra vai saliekamos krēslus. Turklāt saliekamie krēsli nebūt nav neērti vai neizturīgi, kā to bieži vien asociējam. JYSK piedāvā daudzveidīgus saliekamu krēslus variantus dažādos materiālos – tie ir ļoti komfortabli sēdēšanai, un tikpat ērti uzglabāšanai.

KAMSTRUP SYLTEN LOMMA

SEKOJOT LĪDZI DIZAINA TENDENCĒM

JYSK sortiments tiek pastāvīgi papildināts ar jaunākajiem skandināvu dizaina modeļiem, sekojot līdzi interjera tendencēm. Aizvien biežāk cilvēki izvēlas polirotanga pinuma krēslus, kuri pieejami visdažādākajos dizainos. Gan kā pusdienu krēsli, gan zemie atpūtas krēsli un pat dīvāni. Tāpat arī novērots popularitātes pieaugums dizainos, kuros tiek miksēti dažādi materiāli, tādējādi izveidojot ko pavisam svaigu un unikālu.

HAJSTRUP FASTRUP EDDERUP

VĒL NEIZJUSTAS ĒRTĪBAS

Ir krēsli, uz kuriem sēžam, un tad ir krēsli, kuros ieslīgstam. JYSK piedāvājumā ir dažādu dizainu un materiālu tā saucamie dziļie krēsli – tajos sēdēšana būs izteikti ērta, jo nebūs jāsēž teju uz krēsla malas, bet gan jāieslīgst tajos. Tie ir neticami ērti, turklāt tos papildinot ar piemērotu krēslu paliktni, iepazīsies ar vēl nebijušu komfortu.

BRAVA NABBEN DANNEMARE