Kas padara guļamistabu elegantu? Pārdomāts interjers, īpaši izvēlēti dekoratīvie elementi, aromātiskās sveces un, protams, kvalitatīva un izmeklēta dizaina gultas veļa. Iepazīsti JYSK gultas veļas komplektus, kuri Tavai guļamistabai piešķirs to īsto elegances “odziņu”!

MIERĪGAS KRĀSAS

Runājot par eleganci, visa pamatā ir nepārspīlēt ar košām krāsām. Maigi pasteļtoņi būtu pirmais faktors, izvēloties pareizo gultas veļu. Taču tas nebūt nenozīmē, ka tai ir jābūt pilnībā vienkrāsainai – JYSK sortimentā ir mierīgu toņu gultas veļas dizaini, kuros īpaši iestrādāti teju redzami un pārdomāti rakstaini elementi.

Komplekts CILJE Komplekts MERETE Komplekts NELL

PĀRDOMĀTI RAKSTI

Nav jābaidās arī no uzkrītošākiem rakstiem gultas veļas dizainā. Galvenais, ka tie nav pārlieku raibi un rada mierīgu noskaņu, kas, protams, ir būtiskākā vērtība un pat nepieciešamība guļamistabā. Dažādi raksti arī piešķirs telpai nelielu raibumu, taču vienlaikus uzturēs eleganto toni.

Komplekts CLARA Komplekts OLIVIA Komplekts ARVEN

SIMETRISKAS LĪNIJAS

Elegances pamatā ir arī tāds faktors kā kārtība. Un dizainiski to vislabāk simbolizē simetrija. Ja tas Tevi uzrunā un šādu dizainu izvēlies sava mājokļa iekārtojumā, tad gultas veļas iegādē pievērs uzmanību JYSK dažādajiem gultas veļas modeļiem, kuru dizaina galvenais fokuss ir simetriskas līnijas ar pārdomātu toņu kombināciju.

Komplekts CRISTA Komplekti AGNETHA un ANNELINE Komplekts NELLY