Mūs neapšaubāmi var iedalīt divās cilvēku grupās – savlaicīgi un pēdējā brīža dāvanu sagatavotāji. Taču neskatoties uz to, kurā brīdī dāvanas iegādāsi, palīdzība ideju raisīšanā vienmēr noderēs. Tāpēc uzsākam dāvanu ideju ceļvežu sēriju, lai līdz svētkiem neviens bez dāvanām nepaliktu. Pirmajā rakstu sērijā smelies iedvesmu tematisku dāvanu komplektu veidošanā dažādu raksturu un interešu dāvanu saņēmējiem!

KOMPLEKTS 1: VANNAS RITUĀLU BAUDĪTĀJIEM

Arvien apzināmies to, cik patiesībā daudz lietu mums apkārt var izmantot vairākkārt, tā vietā, lai tās iegādātos pa jaunam katru reizi citos iepakojumos. Ja Tavā tuvinieku lokā ir kāds cilvēks, kas šo konceptu atbalsta, tad kāpēc gan viņam to neuzdāvināt, izmantojot vannas istabas piederumu komplektiņu? Tas kalpos kā funkcionāls un ekoloģisks risinājums ikdienas produktu lietošanā, turklāt komplektam pievienojot dvieli, atrisināts arī būs iepakojuma jautājums. Ļoti daudz zaķu ar vienu šāvienu.

KOMPLEKTS 2: VIRTUVES VIRTUOZIEM

Šajā sezonā JYSK esošais virtuves piederumu sortiments papildināts ar vēl nebijušiem dizainiem, kuru pamatā ir īsteni skandināviskie elementi – dizains un funkcionalitāte vienuviet. Ja pazīsti kādu, kas no nekā prot pagatavot restorāna cienīgu maltīti, sakombinē dažādu parocīgu virtuves piederumu komplektu. Virtuves dēlis, dvieļu komplekts, lielās bļodas un ēdienu uzglabāšanas trauki būs lieliski palīgi gatavošanas procesā. Savukārt maltīšu pasniegšanai ikviens gardēdis novērtēs jaunu trauku un servēšanas piederumu komplektu. 

KOMPLEKTS 3: AUGKOPĪBAS MEISTARIEM

Tie laimīgie cilvēki, kas apveltīti ar “zaļajiem pirkstiņiem” un spēj atdzīvināt pat šķietami bezcerīgāko telpaugu, vienmēr parūpēsies par cilvēkam vissvarīgāko – dabu. Tādēļ viņi ir jāatbalsta par visiem simts un jāpalīdz viņu mājas padarīt vēl zaļākas, uzdāvinot skaistu vāzi grieztajiem ziediem vai arī puķu podu komplektu iekštelpu augiem. Īpaši novērtēts būs puķu pods uz statīva, jo augu mīļiem nereti plaukti jau pārpildīti ar parastajiem puķu podiem – līdz ar to, grīda paliek neizmantots potenciāls. Neaizmirsti dāvanai pievienot arī kādu praktisku piederumu augu kopšanai, kā nelielu darbarīku stādīšanai vai cimdus.