Montāžas padomi
Kastes pārvietošana
Lai nesabojātu kastes stūrus, novieto to uz grīdas uzmanīgi. Lai paceltu smagas kastes, ir vajadzīgi divi cilvēki.
 
Kastes atvēršana
Kastes atvēršanai nav ieteicams izmantot nazi. Lai arī ražotāji produktu aizsardzībai izmanto putas u.c. materiālus, pastāv iespēja sabojāt virsmas vai polsterējumu, ja ar nazi tiek izgriezts cauri kastes ārējā kartona malām.
 
Montāžas uzsākšana
1. Pirms montāžas uzsākšanas, vadoties pēc montāžas instrukcijas, noskaidro, kādi priekšmeti kastē ir iepakoti.
2. Visas sastāvdaļas novieto atsevišķi un organizēti sakārto.
3. Smagus priekšmetus ieteicams montēt tuvu vietai, kur tie tiks novietoti/lietoti, lai pārvietojot tos nesabojātu.
4. Atbrīvo pietiekamu vietu uz grīdas montāžas veikšanai un pārliecinies, ka grīdas virsma ir tīra un uz tās nav gružu, kas varētu sabojāt virsmas. Neliela nagla vai akmentiņš var ievērojami sabojāt virsmas. Kā pamatni montāžai vari izmantot kastes ārējo kartona malu.
 
Seko instrukcijām
Vienmēr seko montāžas instrukcijām un ievēro norādīto montāžas darbību secību soli pa solim.
 
Padomi
✔ Rīki:
nav ieteicams izmantot mehāniskus rīkus. Ja izmanto mehānisko urbi, ieteicams iestatīt zemu jaudu.
✔ Koka tapas: tapas ir jāiedzen ar gumijas āmuru. Pārliecinies, ka tās ir iedzītas pietiekami dziļi. Pretējā gadījumā koka tapas izvirzīsies cauri ārējām virsmām, piemēram, atvilktņu priekšējām daļām vai virsējiem paneļiem. Tapas ir jāievieto caurumos, kā norādīts montāžas instrukcijā. Nemēģini tās ievietot tieši atvilktņu priekšējās daļās vai virsējos paneļos.
✔ Aizmugures paneļi: ja aizmugures panelis nav pietiekami labi redzams, ir īpaši svarīgi to pamatīgi piestiprināt, izmantojot tam paredzētās apdares naglas. Tādā veidā priekšmets saglabās kvadrāta formu, tomēr detaļai pēc iespējas jāatbilst kvadrātveida formai arī pirms aizmugures paneļa piestiprināšanas. Šim nolūkam vari iedzīt naglas visos četros stūros. Iedzenot naglas, pievērs īpašu uzmanību, lai tās virzītos taisni, nevis izietu cauri līdz atvērtajām virsmām.
✔ Atvilktņu sliedes: pārliecinies, ka skrūves ir iedzītas pietiekami dziļi, lai atvilktni varētu viegli atvērt un aizvērt.
✔ Durvju eņģes: pabeidzot montāžu, durvis sākumā var būt šķības, tomēr tās var iztaisnot, nedaudz noregulējot skrūves (noregulēšanas iespējas skatīt sniegtajā diagrammā).