14. februāris jeb Visu mīlētāju diena nepavisam nav jāuztver kā tikai “pāru diena”. Valentīndiena ir par mīlestību, neatkarīgi no tā, vai tā vērsta uz Tavu romantisko partneri, ģimeni vai pašiem pret sevi. Tādēļ atzīmē šo dienu īpaši un, galvenais – savās mājās! 

1. PAŠU SARŪPĒTS SPA

Kā izbaudīt dienu (vai vakaru) patīkami, par to neiztērējot lielas summas? Uzrīkojot mājas SPA! Turklāt to vari darīt gan vienatnē, gan kopā ar draugiem vai partneri. Sāc ar patīkama aromāta nodrošināšanu vannas vai guļamistabā ar aromātiskajiem kociņiem. Kā dāvanu partnerim pasniedz siltu halātu, pieskaņojot to savējam. Karsta vanna, sejas vai pēdu masāža vai vienkārši sevis lutināšana ar dažādiem skaistumkopšanas produktiem būs tieši tas, kas radīs intīmu noskaņu, turklāt atslābinās pēc garas darbadienas.

HALĀTS "TIBRO"

SEJAS MASĀŽAS RULLĪTIS "VALLSTA"

AROMĀTISKĀ EĻĻA "LINDOME"

2. LĪDZ MĀJAS KINOZĀLEI VIEN PĀRIS SOĻI

Vēlies noskatīties filmu “pēc saviem noteikumiem”? Izveido nelielu mājas kinozāli dzīvojamā istabā. Padari šo kino vakaru mazliet atšķirīgu no ierastās atpūtas pie TV ar piepūšamo matraci, saliec tajā dažādus dekoratīvos spilvenus un pledus (kas vienlaikus kalpos arī par lielisku dāvanu) un sarūpē lielo popkorna bļodu vai dažādus našķus mazās bļodiņās un trauciņos! Viss, kas atliek, ir satīties siltos plediņos un baudīt sen kāroto filmu. 

PLEDS "KARVE"

BĻODIŅA "SIMON"

DEKORATĪVAIS SPILVENS "LILJE"

3. VIENMĒR KLASISKA VĒRTĪBA – ROMANTISKAS VAKARIŅAS

Laiks no plauktiem izņemt (vai kādam pat pa jaunam iegādāties) “īpašos” traukus, uzklāt jaunu galdautu un izdekorēt greznām dekorācijām. Uzaicini savu mīļoto vai draugu uz unikālu mājas restorānu un sagaidi ar īpaši sagatavotu ēdienkarti! Neaizmirsti par krāšņiem ziediem (kuriem pat nav jābūt dabīgajiem) skaistā vāzē, romantisku mūziku un sveču gaismu, lai šo maltīti padarītu īpaši elegantu! Desertu vari pasniegt dzīvojamā istabā, kur dīvāns saklāts ar plediņiem, dekoratīvajiem spilveniem un TV jau gaida romantiska filma.

SVECES "BALDUR"

GALDA PIEDERUMI "MIKAEL"

GALDA PALIKTNIS "VALLMO"