Nepieciešams tikai nedaudz, lai savā guļamistabā, lai atsvaidzinātu savus rītus un vakarus ar jaunu izskatu. Galvenais ir saprast, kādu noskaņu šajā telpā vēlies radīt! Mēs Tev palīdzēsim izlemt, piedāvājot piemērus trim visbiežāk sastopamajiem interjera stiliem un ar kādiem interjera elementiem tos realizēt. Piemeklē sev piemērotāko un izmēģini to arī savā guļamistabā!

MIERA OĀZE

Vai vēlies savu guļamistabu norobežot no pārējā mājokļa, tajā vietu atstājot tikai mieram un klusumam? Tad izvēlies gultas veļu neitrālos toņos, pārlieku nekombinējot dažādas krāsas. Biezāki nakts aizkari palīdzēs aizmigt, kad ārā būs gaišs, kā arī izgulēties vēlākos brīvdienu rītos. Lai istabā nebūtu jāslēdz lielā gaisma, iegādājies nelielu galda lampu. Ja gultā esi paradis lasīt, tad noderēs regulējama galda lampa, savukārt vienkārši mierīgai noskaņai piemērotāka būs lampa ar dekoratīvu abažūru.

Lampa JACOB

Gultas veļas komplekts CRISTA

Naktsskapītis VIRUM

Dekoratīvs nakts aizkars LUPIN

DABAS PIESKĀRIENS

Ievies interjerā naturālus elementus, sākot ar dabīgiem toņiem tekstilā un beidzot ar koka vai pinuma dekoratīvajiem elementiem. Izvēlies gultas veļu ar dabas elementu rakstiem, kā lapiņām vai ziediem. Tāpat vari izvēlēties vienkrāsainus pārvalkus zemes toņos un tos papildināt ar dekoratīviem spilveniem košākās krāsās – tas telpai piešķirs vairāk krāsu, vienlaikus uzturot mierīgu un miegam labvēlīgu noskaņu. Arī istabas augi guļamistabā būs lielisks naturālais papildinājums, tiem pielāgojot ietilpīgu puķu podu. Ja nevēlies rūpēties par augiem ilgtermiņā, tad izvēlies vienkāršāku risinājumu – mākslīgos ziedus.

Sienas panelis KETTINGE

Gultas pārklājs VALMUE

Grozs BRAGE

Daļēji aptumšojošs aizkars LIGHTSOUT

DAUDZKRĀSAINA PALETE

Radošāki cilvēki biežāk izvēlas savus mājokļus iekārtot košākās krāsās, un iekārtojumu piepildīt ar dažādiem funkcionāliem interjera elementiem. Jo īpaši, ja guļamistaba kalpo arī par darba vietu. Parūpējies, lai gulēšanai paredzētā zona ir izcelta ar piesātinātām krāsām, savukārt darba zonu papildini ar dažādiem piederumiem mantu uzglabāšanai. Tam noderēs dekoratīvas kastītes vai grozi, kā arī sienas plauktiņi. Izcel telpā savu radošo personību ar foto rāmjiem, kuros pēc izvēles ievietot un kombinēt krāsainus zīmējumus vai savas personīgās bildes.

Plaukts KETTINGE

Gultas veļas komplekts BARBO

Fotorāmis TORD

Pleds AMASONLILJE