Trīs veidi, kā šogad dekorēt mājokli Ziemassvētkiem

Gada gaidītākie svētki tuvojas gaismas ātrumā. Kamēr daži no jums jau ir sākuši svētku dekorāciju meklējumus, citi vēl lūkojas pēc iedvesmas. Zemāk vari iepazīties ar trim Ziemassvētku dekorēšanas stiliem, kas šogad ir īpaši aktuāli: baltie Ziemassvētki, sarkanā klasika un zelts. Apskati mūsu veidotās iedvesmas kolāžas un izveido savu ideālo svētku interjeru!

1. Baltie Ziemassvētki – mierpilna elegance 

Baltā ir sniega krāsa. Tā simbolizē tīrību, taisnību, nevainību un jaunu sākumu – gluži kā šis gada laiks. Balto krāsu interjerā un dekoros bieži izvēlas arī Skandināvu dizaina cienītāji. Mēs esam sajūsmā par baltajiem dekoratīvajiem spilveniemfoto rāmjiem Tavām skaistākajām 2016. gada atmiņām, svecēm un citiem dekora priekšmetiem, kas labi iederēsies mājokļa iekārtojumā gan Ziemassvētku sezonā, gan pārējos gada mēnešos. Balto lieliski papildinās sudraba krāsas vai stikla aksesuāri, piemēram, eglīšu bumbiņas, virtenes un svečturi. 

2. Sarkanā klasika – tradicionālais šarms

Ziemassvētku vecīša tērps un ziemeļbriedis Rūdolfs noteikti ir iemesls tam, ka daudzi no jums Ziemassvētkus asociē ar sarkano krāsu. Ja vēlies mājās radīt maģisku un tradicionālu svētku atmosfēru, sarkanā krāsa būs pareizā izvēle! Eglīšu bumbiņas, virtenessvecesdāvanu papīrs sarkanos toņos labi kontrastēs ar zaļo eglīti. Lai sajustu svētku atmosfēru vēl ātrāk, aizstāj ikdienas pledu un dekoratīvos spilvenus vai krēslu spilvenus ar sezonāliem aksesuāriem.

3. Zelts – brīnumu maģija

Spīdumi un brūnie zemes toņi Tavam interjeram piešķirs greznu un modernu izskatu. Lai radītu šādu atmosfēru, Tev nepieciešams pavisam nedaudz – vien pareizās (zelta, brūnas, bēšas un sudraba, ja esam precīzi) krāsas dekorācijas. Ja vēlies līdz ar dekorēšanu nedaudz atsvaidzināt interjeru, zelta Ziemassvētkiem vislabāk piestāvēs koka mēbeles un spīdīgi metāla akseseuāri. 
Nav nozīmes, kuru no šiem stiliem Tu izvēlēsies, jo ikviens no tiem Tavās mājās radīs brīnīšķīgu Ziemassvētku noskaņu, ko papildinās kopā būšanas prieks, mīlestība citam pret citu un jūsu svētku noskaņojums.