Augusts jau pāri vidum, kas nozīmē gatavošanos skolas vai universitātes solam. Lai jaunajos skolēnos vai studentos ieviestu sajūsmu un iedvesmu jaunam mācību gadam, parūpējies par atbilstošu mācību vidi arī mājās. Radošums, produktivitāte un iedvesma – to visu būs iespējams panākt ar aktuālām interjera tendencēm un attiecīgām mēbelēm Tavam mazajam skolēnam, vidusskolēnam vai pat studentam. Iekārto labāko darba telpu katrai paaudzei pirms deviņus mēnešus garā skolas maratona sākuma!

DARBA STŪRĪTIS PAŠIEM MAZĀKAJIEM

Ja Tava mazā atvase šogad uzsāk skolas gaitas, noteikti parūpējies par to, lai pirmie iespaidi būtu neaizmirstami. Vai krāsainas un mājīgas darba vietas izveide mājasdarbu pildīšanai un radošām nodarbēm nebūtu lielisks veids, kā to panākt? Pat, ja šis nav Tava bērna pirmais gads pamatskolā, padari atgriešanos skolas solā jautrāku un svinīgāku, pārkārtojot mazā skolēna darba stūrīti. Kamēr bērni vēl nav izauguši, Tu vari ļaut vaļu iztēlei un eksperimentēt ar krāsām, apdrukām un rakstiem, kas Tavam mazajam patīk visvairāk. Ja visas lielākās mēbeles, kā gulta, galds un plaukti ir līdzīgā, gaišā vai tumšā tonī, vai koka krāsā, papildini tos ar mazākām un spilgtākām lietām, piemēram, soliem vai pufiem. Tādi aksesuāri kā dekoratīvie spilveni atsvaidzinās kopējo interjeru.

KETTINGE

AABENRAA

TRAPPEDAL

MINIMĀLISMA STILĀ VEIDOTA DARBA VIETA VIDUSSKOLĒNAM

Kad bērni kļūst par pusaudžiem, ir laiks viņu privāto telpu pārveidot mierīgākos, neitrālos toņos, kam viegli pieskaņot krāsainus aksesuārus pēc istabas saimnieka vai saimnieces izvēles. Vidusskolēnam ir ne mazums mācību materiālu un personīgo lietu, tāpēc nopietni apdomā pamatīga grīdas plaukta iegādi. Izvēloties mēbeles, paļaujies uz to, ka viss ģeniālais ir vienkāršs, un izvēlies vienkrāsainas lietas, ko jaunietis pēc tam varēs papildināt ar aksesuāriem savā mīļākajā krāsā. Piemēram, dekoratīvajiem spilveniem, rāmjiem ar iedvesmojošiem citātiem vai vienkāršiem zīmējumiem, mācībām nepieciešamajiem rakstāmpiederumiem, to turētājiem utt. Kas zina, varbūt Tava atvase izvēlēsies sekot aktuālajām tendencēm un interjerā iekļaut allaž modīgos punktus, līnijas un dažādus ģeometriskus rakstus. Vairo pozitīvo, personību un iztēli, telpā novietojot tāfeli vai korķa piezīmju dēli, kur jaunietis varēs veidot savu darāmo darbu sarakstu, radīt iedvesmas vietu, kur plānot nākamo piedzīvojumu ar draugiem vai acu priekšā glabāt sirsnīgākās un jautrākās foto atmiņas.

ABILDHOLT

HERNING

SIVAR

SKANDINĀVU DIZAINA IEDVESMOTA ISTABA STUDENTAM

Darba vieta, kas ir ērta un funkcionāla, veicina radošumu, uzlabo produktivitāti un vairo apmierinātību ar padarīto. Ņem to vērā, palīdzot savam studentam iekārtot istabu, gatavojoties studiju gadam augstskolā. Studenta istabas interjeram iesakām izvēlēties skandināvu stilu un toņu paleti, jo tā rada nomierinošu un reizē iedvesmojošu atmosfēru. Izmēģini zilā, pelēkā un baltā kombināciju – tās ir krāsas, kas nekad nezaudēs savu vērtību un lielisko izskatu. Sāc ar klasiku – baltu mēbeļu komplektu, no biroja galda un grīdas plaukta līdz pat mazākajiem aksesuāriem – lampām un sienas plauktiem. Papildini istabas iekārtojumu ar dekoratīvajiem spilveniem un plediem zilos toņos – tas padarīs telpu mājīgāku. Un, protams, ņemot vērā, ka studentiem mēdz būt diezgan daudz lietu, istabā lieti noderēs pāris pītie grozi vai dažādu materiālu kastes, kur to visu noglabāt.

KOKKEDAL

TRAPPEDAL

SANDELTRE