Atbalstot ilgtspējīgu mežsaimniecību, JYSK, kopīgi ar klientiem, uzņēmumiem un organizācijām visā pasaulē, sadarbojas ar starptautisku bezpeļņas organizāciju FSC jeb Forest Stewardship Council®. Tā ir izveidota, lai aizsargātu apdraudētas meža platības visā pasaulē, lai meži arī turpmāk būtu pilni ar dzīvību.

FSC® MARĶĒJUMS

JYSK veikalos iespējams atrast FSC marķējumu uz vairākiem mūsu produktiem, ieskaitot visas mūsu dārza mēbeles, tādējādi nodrošinot produktus, kas nākuši no ilgtspējīgiem mežiem vai citiem atbildīgiem avotiem. Tāpat FSC pārstāv vides, sociālo un ekonomisko atbildību. Tas nozīmē arī to, ka tie, kuri strādā mežos, ir apmācīti, un viņiem ir nepieciešamais drošības aprīkojums. Vienlaikus viņiem tiek nodrošināti atbilstoši darba apstākļi, saprātīga darba samaksa un tiesības organizēties arodbiedrībās.

JUTLANDIA – SKANDINĀVU VĒRTĪBA

JUTLANDIA zīmola cietkoksnes dārza mēbeles veidotas klasiskā skandināvu dizainā. Lielākām platībām piemērots būs TAGEHOLM mēbeļu komplekts, kurā iekļauts trīsvietīgs dīvāns, divi krēsli un galds. Turklāt tos papildina kvalitatīvi spilveni ar izturīgu poliestera pārklājumu. Tāpat JYSK sortimentā pieejams eleganti pelēkais AGERMOSE galds ar alumīnija kājām un cietkoksnes virsmu.

EKSKLUZĪVAI ATPŪTAI

Izbaudi vasaras saulainās dienas uz dabīgā koka zviļņa SUZANO. Veidots no FSC sertificēta eikalipta koka ar pozīcijas regulēšanas sistēmu – zviļņa aizmuguri iespējams novietot četros augstumos. Tāpat zvilnis aprīkots ar ritentiņiem ērtākai pārvietošanai.

KOMBINĀCIJA, KAS IEDVESMO

Viena no JYSK populārākajām dārza mēbeļu sērijām ir WHITBY. Izvēlies sev piemērotāko no vienvietīgā krēsla, sola un galda, vai izveido gaumīgu komplektu ar visiem produktiem kopā. To papildini ar kādu no košajiem krēslu paliktņiem ērtākai atpūtai.

KOKS VISĀM PLATĪBĀM

Tāpat JYSK dabīgā koka mēbeļu sortimentā pieejami dažādi modeļi, kuri piemēroti mazākām platībām. Padari savu balkonu dzīvīgāku ar kompakto ALESSANDRIA mēbeļu komplektu. Ja esi atsevišķu mēbeļu meklējumos, izvēlies ROYAL sērijas galdu vai krēslus. Savukārt terasēm īpaši piemērots būs pusdienu galds FRANCA – tā izmērus iespējams mainīt ar izvelkamo vidus daļu.

VAI ZINĀJI, KA… ?

Līdz 2024. gada beigām visi JYSK produkti un iepakojumi būs FSC sertificēti. Svarīgs atskaites punkts, ko JYSK ir nesen sasniedzis, ir gultas veļas un palagu iepakojuma optimizēšana, kur plastmasa tiek aizstāta ar FSC sertificētām kartona lentēm.