Laiki mainās, bet darbi paliek. Tā nu vairums no mums turpina savas profesionālās gaitas, studējot vai strādājot no mājām. Ja Tavs mājas ofiss pa šo laiku ieslīdzis garlaicīgā noskaņā, laiks to atsvaidzināt, lai ar jauno sezonu darbi ietu no rokas un produktivitātes līmenis paceltos vēl nebijušos augstumos. Izzini galvenos produktivitātes faktorus, atrodi sev piemērotāko risinājumu un iepērcies JYSK, lai uzsākts savas jaunās darba vietas labiekārtošanu!

KATRAI KRĀSAI SAVS STĀSTS

Ja esi gatavs pilnībā pārveidot savu darba telpu, sāc ar to, ka izplāno, kādas krāsas izmantosi interjerā, lai vairotu radošumu un uzturētu augstu enerģijas līmeni visas darba dienas garumā. Ja telpā dominē tumši toņi, ātri vien sajutīsies nomācoši, savukārt uzkrītoši košas krāsas kairinās acis, kā arī veicinās izklaidīgumu darba laikā, jo krāsu dēļ tam būs grūtāk koncentrēties. Tādēļ par pamatu izvēlies neitrālus toņus, kurus pēcāk papildināt ar sev tīkamās krāsas niansēm mēbelēs, sienas dekorācijās vai tekstila elementos.

KOMFORTS PIE GALDA UN UZ KRĒSLA

Komforta prasības darba vidē arvien mainās un pilnveidojas, kam pielāgojas arī biroja mēbeļu ražotāji un izplatītāji. Kā piemēram, aizvien populārāki un pieejamāki kļūst paceļamie galdi – tos iespējams ergonomiski korekti noregulēt jebkura izmēra cilvēkam, kā arī pacelt tā, lai strādāšana būtu iespējama stāvus pozīcijā. Svarīgu lomu spēlē arī galdu funkcionalitāte – pārdomāts atvilktņu un uzglabāšanas plauktiņu izvietojums tajā atspoguļojas galda izmērā. Tāpat mainījies arī ofisa krēslu piedāvājums – ja savulaik ņēmām vērā sēdvietas mīkstumu un ritentiņu izturīgumu, tad nu jau izvērtējam dažādas krēsla regulēšanas iespējas.

KATRĀ DARBĀ JĀDZĪVO RADOŠUMAM

Viens no svarīgākajiem darba vietas piederumiem ir apgaismojums, neatkarīgi no tā, kurā telpas pusē atrodas darba galds. Dienas gaisma sniegs pietiekamu apgaismojumu dienas pirmajā pusē, taču sākoties vēlai pēcpusdienai, laiks ieslēgt apgaismojumu, kas noklāj visu darba virsmu. Galda lampa vai grīdas lampa būs piemērotākais risinājums, ja gaisma nepieciešama konkrētas vietas apgaismošanai. Papildus tam, izvērtē, ko darba laikā izmanto visbiežāk. Ja strādā ne vien pie datora, bet arī pierakstu klades, sagādā nepieciešamās kancelejas preces un uzglabā tās speciālā trauciņā, lai nezaudētu mūžīgi klejojošās pildspalvas.