Iegūsti vairāk no vasaras, izvēloties atbilstošākās dārza mēbeles. Dārza mēbeles ir pieejamas dažādos materiālos, kas var būt pat ļoti līdzīgi. Šajā ceļvedī sniegsim Tev ieteikumus par to, kas jāņem vērā un kādi ir iespējamie varianti, lai Tu varētu izdarīt pareizo izvēli, iegādājoties jaunas dārza mēbeles.

KOMFORTS

Dārza mēbelēs jābūt patīkamai un ērtai sēdēšanai – pat vairākas stundas no vietas. Dārza krēslam tādējādi jānodrošina atbalsts gan mugurai, gan kājām. Nozīmīga loma ir arī dārza mēbeļu augstumam, un tas ir jāņem vērā, lai nodrošinātu vislabāko ķermeņa atbalstu, kas ļauj atslābināties. Piemēram, dārza krēsla roku balstiem jābūt piemērotā augstumā, lai uz tā atbalstītu apakšdelmus. Tāpēc pirms iegādes būtu ieteicams veltīt laiku dārza mēbeļu izmēģināšanai, lai varētu gūt sapratni par komforta līmeni – gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

FUNKCIONALITĀTE

Vai dārza mēbeles ir piemērotas mērķim, kādam tās ir paredzētas? Ir praktiski, ja dārza mēbeles iespējams sakraut vienu uz otras vai salocīt tā, lai tās aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas un būtu viegli pārvietojamas, ja, piemēram, ziemas periodā tās nepieciešams novietot noliktavā. Turklāt var būt praktiski pārbaudīt, vai dārza krēslus iespējams pabīdīt zem dārza galda, tādējādi nodrošināt vairāk vietas brīžos, kad tie netiek izmantoti.

KOPŠANAS PRASĪBAS

Dārza mēbeles, kurām nav nepieciešama kopšana, ir ideālas, it īpaši, ja esi cilvēks, kurš vasaru saista ar garām, relaksējošām dienām un nevēlies veltīt laiku dārza mēbeļu kopšanai. Tāpēc Tev būtu vērtīgi padomāt, kāda materiāla dārza mēbeles iegādāties. Var būt liela atšķirība starp dažādu materiālu kopšanas prasībām.

MĀKSLĪGĀ KOKA DĀRZA MĒBELES

„Jutlandia“ mākslīgā koka sērijas dārza mēbelēm nav nepieciešama kopšana. Tās ir izturīgas pret laikapstākļiem, tāpēc tās var atstāt ārā visu gadu. Mākslīgais koks ir no UV stariem pasargāts materiāls, kas ar savu skaisto koka struktūru un izturību apvieno dizainu, funkcionalitāti un ilgtspēju. Turklāt mēbeles ir viegli tīrāmas ar ūdeni un ziepēm.

ALUMĪNIJA DĀRZA MĒBELES

„Jutlandia“ alumīnija sērijas dārza mēbelēm nav nepieciešama kopšana. Tās ir izturīgas pret laikapstākļiem, tāpēc tās var atstāt ārā visu gadu. Visām mūsu alumīnija dārza mēbelēm ir kvalitāti nodrošinošs pārklājums, kas efektīvi aizsargā pret skrāpējumiem un krāsas izmaiņām. Alumīnija dārza mēbeles ir vieglas, tāpēc tās varēsi vienkārši pārvietot. Mēbeles ir viegli tīrāmas ar ūdeni un ziepēm.

CIETKOKSNES DĀRZA MĒBELES

„Jutlandia“ cietkoksnes sēriju veido stingras dārza mēbeles ar klasisku skandināvu dizainu. Visas JYSK cietkoksnes mēbeles ir FSC® sertificētas. Tas nozīmē, ka mēbeles ir izgatavotas no koksnes, kas iegūta no ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas, nodrošinot dabai, dzīvniekiem un cilvēkiem piemērotus apstākļus. Eļļotā cietkoksne ir labi piemērota mūsu laikapstākļiem, taču ir iespējams pagarināt koka mēbeļu kalpošanas laiku, apstrādājot tās ar eļļu.

PLASTMASAS DĀRZA MĒBELES

Iegādājoties plastmasas dārza mēbeles, Tu saņem dārza mēbeles par zemu cenu, nemazinot kvalitāti un komfortu. Plastmasas mēbeles ir izgatavotas no UV stariem aizsargāta polipropilēna. Tas ir tīrs un ļoti spēcīgs plastmasas veids, kurā neveidojas pelēki kaļķakmens traipi un kas daudzus gadus saglabā sākotnējo krāsu. Mēbeles ir viegli tīrāmas ar ūdeni un ziepēm.