App
JYSK katalogs biznesa klientiem
JYSK B2B PROGRAMMA BIZNESA KLIENTIEM
Apskati mūsu jauno B2B katalogu ar šīs sezonas aktuālākajām precēm, kuras piemērotas visdažādākajām biznesa nozarēm. Katalogā radīsi iedvesmu sava biznesa esošajiem, kā arī plānotajiem projektiem. Iepazīsti plašo preču klāstu, izvēlies noskatīto un saņem īpaši izdevīgu piedāvājumu savam biznesam!

Tālrunis: +371 2245 0063
ĒRTA IEPIRKŠANĀS TIEŠSAISTĒ, KĀ ARĪ VEIKALOS JYSK VISĀ LATVIJĀ
Apmeklē kādu no JYSK veikaliem Latvijā un iepazīsti mūsu sortimentu dažādās produktu kategorijās – sākot no mēbelēm un matračiem līdz pat dārza mēbeļu komplektiem. Ja radušies kādi jautājumi par konkrētām precēm, uz tiem noteikti atbildēs mūsu laipnie un zinošie JYSK konsultanti. JYSK klientu atbalsts un patīkama iepirkšanās pieredze ir mūsu prioritāte, apkalpojot ikvienu klientu. Sev tuvāko JYSK veikalu vari ērti atrast šeit!
 
PLAŠS UN DAUDZVEIDĪGS SORTIMENTS UN ĀTRA PIEGĀDE
JYSK B2B biznesa klientiem pieejamas īpašas atlaides un elastīgi piegādes nosacījumi. Biznesa klientiem piedāvājam daudzveidīgas preces ikvienai nozarei vai projektam – mēbeles jauna biroja iekārtošanai, tekstila preces izmitināšanas pakalpojumu iestādēm, mēbeļu komplekti kafejnīcām un restorāniem, kā arī interjera deko preces vai praktiskas korporatīvās dāvanas.
 
Apskati arī citus JYSK katalogus šeit.
 
SAZINIES AR MUMS JAU TAGAD UN SAŅEM SAVAM BIZNESAM IZDEVĪGĀKO PIEDĀVĀJUMU!
Tālrunis: +371 2245 0063