Pat nelielas izmaiņas spēj atstāt lielu ietekmi – šo ņem vērā, atsvaidzinot savas virtuves iekārtojumu. Ar pavisam nedaudz jaunām lietām savā virtuvē varēsi radīt jaunu iedvesmu gatavošanai un maltīšu ieturēšanai. Radi jaunu iedvesmu ar noderīgiem padomiem un vēl noderīgākiem produktiem virtuves svaigākam un patīkamākam skatam!

VISS SAVĀS VIETĀS

Primārās uzglabāšanas sistēmas virtuvē galvenokārt ir atvilktnes. Tajās ir ērti izvietot nelielos gatavošanas un ēšanas piederumus, kā arī šķīvjus un bļodas. Lai arī pārējiem traukiem un piederumiem būtu vairāk vietas, kā arī ikdienā izmantotās krūzes ir pa rokai, pievieno nelielu plauktu pie sienas. Uz tā izvieto biežāk izmantotos piederumus, turklāt to vari papildināt ar kādu dekoru vai augu – tā izveidosi dzīvīgāku interjeru telpā!

VIENOTS PIEDERUMU STILS

Izvēloties dažādus plastmasa produktus, bieži vien tos kombinējam visdažādākajās krāsās. Tas, savukārt, virtuves kopējā skatā var radīt haosu. Lai no tā tiktu vaļā un virtuve izskatītos svaigāka, iegādājies koka produktus – salvešu turētājs, virtuves dēlis un bambusa bļodas. Piederumiem klāt labi izskatīsies pītie groziņi, kuros uzglabāt garšvielas, konservētos produktus vai citas sīklietiņas.

JAUNUMI ARĪ PIE GALDA

Nomaini ierastos traukus uz kaut ko košāku – tā radīsi pavisam citu noskaņu pie galda, kā arī, iespējams, pat uzlabosi apetīti sev un pārējiem mājoklī mītošiem ēdājiem. Tās var būt rakstainas bļodiņas zupai, dažādu krāsu krūzītes kafijai vai jaunas formas paplātes uzkodām. Tāpat atsvaidzinošu sajūtu pavisam vienkārši ir ieviest ar galda paliktņiem. Izvēlies apaļas vai taisnstūra formas paliktņus sev tīkamās krāsās un faktūrās. Arī jauns galdauts kalpos par svaigu interjera elementu, turklāt pasargās ēdamgaldu no netīrumiem vai skrāpējumiem.

PATĪKAMIEM UZKOPŠANAS DARBIEM

Virtuve ir telpa ne vien gatavošanai un ēšanai, bet arī uzkopšanai. Šeit galvenie palīgi būs piemēroti virtuves dvielīši, kā arī mazgāšanas piederumi. Iemaini vecos dvieļus pret pavisam jaunu dvieļu komplektu. Ja izvēlēsies toņus, kas pielāgoti virtuvē dominējošām krāsām, tad nebūs jāuztraucas par pārlieku uzkrītošām “lupatām”, piekarinātām pie virtuves plauktiem vai atvilktņu rokturiem. Tāpat atvieglo trauku mazgāšanu ar piemērotiem sūkļiem un uzkopšanas lupatiņām, kas viegli uzsūc mitrumu un ātri izžūst!