Par mums
Dāņu uzņēmums JYSK ir viens no visstraujāk augošajiem veikalu tīkliem ikdienas dzīves un atpūtas mazumtirdzniecības nozarē, ar misiju ikvienam nodrošināt labāko piedāvājumu ikdienas dzīves un atpūtas vajadzībām. JYSK piedāvā plašu preču sortimentu mājas labiekārtošanai. Ar JYSK produkciju var labiekārtot ikvienu dzīves telpu, sākot ar priekšnamu un beidzot ar vannasistabu, jo vienuviet pieejams viss ikdienā nepieciešamais - gultas veļa, segas, spilveni, galdauti, dvieļi, istabas un dārza mēbeles, apgaismes ierīces, sveces, salvetes un daudzas citas noderīgas lietas.
 
JYSK Vērtības
Reiz dzīvoja kāds tirgotājs vārdā Larsens. Viņš par labām cenām tirgoja gultas pārklājus un gultas veļu visiem Dānijas iedzīvotajiem. Pēc kāda laika mājas preču veikalos ar balto zosi iepirkties varēja arī vācieši, norvēģi, zviedri, somi, poļi, austrieši un citu tautību pārstāvji. Sākumā viņš pats apkalpoja pircējus pie kases, rakstīja cenu zīmes, iepirka preces tirgošanai, kā arī iesaiņoja preces saviem klientiem. Viņš veikalu atvēra no rīta, bet slēdza vēlu vakarā. Sākumā bija viegli visu darīt pašam. Tomēr tas kļuva neiespējami, kad tika atvērts otrais, trešais un jau divtūkstošais veikals. Komandā bija nepieciešams lielāks darbinieku skaits, bet ļoti svarīgi bija saglabāt sākotnējās vērtības.
Lai atgādinātu visiem JYSK darbiniekiem, kā kopā mēs varam nodrošināt saviem klientiem lieliskus piedāvājumus, mūsu vērtības ietver trīs pamatprincipus:

JYSK zīmols pasaulē un Baltijā
JYSK veiksmes stāsts aizsākās 1979. gadā, kad uzņēmuma dibinātājs un tā vienīgais īpašnieks, uzņēmējs Larss Larsens, atvēra savu pirmo veikalu Dānijā ar vienkāršu ideju - vienmēr sniegt klientiem labāko piedāvājumu. Savu 45 gadu pastāvēšanas laikā JYSK attīstījies globālā līmenī, vienlaikus saglabājot uzņēmuma filozofija un pamatvērtības - skandināvu kvalitāte un lieliski piedāvājumi. Šobrīd pasaulē atvērti vairāk nekā 3400 JYSK veikali un e-veikali 48 valstīs. Savukārt JYSK Baltijas valstīs ir pazīstams kopš 2001.gada, kad tirdzniecības centrā „Alfa” tika atvērts pirmais JYSK veikals Latvijā. JYSK Baltic strādā uz franšīzes līguma pamata.
Lai pilnveidotu klientu iepirkšanās pieredzi ar maksimālu daudzveidību un iedvesmojošāku vidi, JYSK radījis jaunu veikala konceptu. Šis koncepts 2017. gadā tika ieviests Dānijā, un ņemot vērā klientu pozitīvās atsauksmes, nu attīstīts arī Baltijas robežās. Jaunā koncepta projekta ietvaros izveidots īpaši pārdomāta veikala ekspozīcijas izkārtošana un dizains tā, lai tā būtu ērtāka klientiem un rosinātu pēc iespējas vairāk iedvesmas mājokļa labiekārtošanai, kā arī sava dzīves stila un atpūtas pilnveidošanai. Īpaša uzmanība veikalā vērsta ērtam preču izvietojumam un klientu navigācijai, ļaujot tiem nepieciešamības gadījumā pirkumus veikt iespējami ātri.
 
Iepirkšanās JYSK
VEIKALOS TIEŠSAISTĒ

Pie mums Latvijā JYSK veikali atvērti valsts lielākajās pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Tukumā un Ventspilī. Veikalos vienmēr pieejams plašs produktu klāsts, kas piepilda mūsu plauktus – tāpēc šeit atradīsiet visu kāroto un vēl vairāk. Tāpat mūsu mērķis ir ikkatram klientam piedāvāt profesionālu apkalpošanu un mūsu darbinieku konsultācijas, ļaujot jums gūt labāko pieredzi sava mājokļa labiekārtošanā.

JYSK e-veikalā www.JYSK.lv tiecamies sniegt iespējami ērtāku un plašāku iepirkšanās pieredzi, vienuviet piedāvājot vienu no plašākajiem mājokļa labiekārtošanas produktu klāstiem. Internetā iegādātās preces iespējams saņemt uz mājām ar kurjeru vai OMNIVA pakomātos. Tāpat tās iespējams pasūtīt internetā un bez maksas izņemt jebkurā JYSK veikalā Latvijā vai JYSK Pakomātā Noliktavā Mežciems (Ulbrokas ielā 48) jau 15 minūtes pēc pasūtījuma veikšanas.