Koridors patiesībā ir viena no izaicinošākajām mājokļa telpām, ko iekārtot. Nereti vieta ir ierobežota, bet vajadzība pēc mantu uzglabāšanas risinājumiem visai liela. Turklāt koridors ir pirmais iespaids viesiem par Tavu mājokli, un iemītniekiem – pēdējā vieta no mājokļa izejot un pirmā vieta mājoklī ienākot. Lasi tālāk un uzzini, kā koridorā ieviest estētisku kārtību un praktisku funkcionalitāti.

UZGLABĀŠANAS VIETA VISAM NEPIECIEŠAMAJAM

Prasības attiecībā uz koridora iekārtojumu, protams, ir atkarīgas no mājokļa iemītnieku vajadzībām. Un jo vairāk iemītnieku, jo vairāk vietas mantu uzglabāšanai nepieciešams. Nelielās telpās izvēlies slēgta tipa plauktus, lai mantas nerada haotisku skatu jau tā mazā koridorā. Nemainīgi labs uzglabāšanas risinājums ir plastmasa kastes, kuras var sakomplektēt dažādos izmēros atkarībā no uzglabājamo mantu apjomiem.

PASAUDZĒ GRĪDU AR PAKLĀJIŅU

Paklājs vai kājslauķis koridorā pilda vairākas funkcijas vienlaicīgi. Pirmkārt, tas pasargā grīdu no netīrumiem, kurus mēdzam ienest ar apaviem. Tāpat paklājs noslāpē akustiku, jo īpaši plašākās telpās, kas, savukārt, rada mājīgāku un siltāku noskaņu telpā. Paklājs pilda arī dizainisko funkciju kā deko elements, kas var lieliski papildināt jau esošu interjeru vai arī apvienot valdošo noskaņu apkārt.

SKATS UZ SEVI PIRMS DOŠANĀS PROM

Pirms doties ārpus mājas, neaizmirsti paskatīties spogulī un sev uzsmaidīt – tā diena būs izdevusies! Tieši tādēļ ne mazums koridoros tieši spogulis ir centrālais elements. Spogulis visa auguma garumā ir lielisks risinājums tiem, kam ir kur nedaudz atkāpties un sevi pavērot. Savukārt nelielos koridoros lielisku estētiku radīs neliels apaļais spogulis, kuru pielikt pie sienas tieši virs atslēgu galdiņa vai konsoles.

PIESĒST UN ATPŪSTIES

Krēsls vai ķeblītis koridorā būs neapšaubāmi noderīgākā mēbele. Kāpēc atspiesties ar vienu roku pret sienu, lai novilktu kurpes, ja to var izdarīt mierīgā un ērtā pozīcijā, apsēžoties uz mīksta krēsla? Jo īpaši atnākot mājās pēc garas darba dienas. Ja vieta ir ierobežota, izvēlies krēslu ar brīvu apakšu vai krēsla kāju savienojošām restītēm, kas paredzētas apavu novietošanai.

ARĪ KORIDORĀ NEPIECIEŠAMAS DEKORĀCIJAS

Koridors viesiem rada pirmo iespaidu par Tavu mājokli – izmanto to! Papildus funkcionāliem interjera priekšmetiem koridorā vienmēr atradīsies vieta, kā arī pielietojums kādam dekoratīvam nieciņam. Dekoratīvs šķīvītis vai bļodiņa var būt vieta, kur vienmēr glabāsies atslēgas. Ziedu vāze koridorā noskaņojumu uzlabos gan viesiem, gan pašiem mājokļa iemītnieki. Arī gaisa atsvaidzinātājs ar aromātiskajiem kociņiem gan lieliski izskatīsies, gan arī nodrošinās patīkamu smaržu visapkārt.