SPILVENI
Skatīt kā Tabulu Sarakstu

1 Vienība

lapā
Pieaugošā kārtībā

Atdzīvini mājokļa interjeru ar jauniem spilveniem

Mājokļa dekorēšana ar dekoratīvajiem spilveniem ir nebeidzama, jo nekad nevar būt par daudz spilvenu. Dekoratīvie spilveni ir ātrs un lēts veids, kā papildināt sava mājokļa komfortu un kopējo izskatu. Tie ir ne tikai dekoratīvi elementi, kurus var viegli nomainīt, bet tiem ir arī praktiska funkcija. Labs spilvens nodrošina optimālu atbalstu mugurai un ir gandrīz neaizstājams elements Tavā krēslā, dīvānā un gultā.

JYSK piedāvā plašu dekoratīvo spilvenu, dīvāna spilvenu, grīdas spilvenu, putu spilvenu, un spilvendrānu sortimentu. Piedāvājumā ir kvalitatīvi spilveni, kurus iespējams piemērot jebkuram dizaina iekārtojumam. Mūsu sortimentā pieejami neskaitāmi dekoratīvo spilvenu dizaini, izmēri un materiāli. Laba kvalitāte par labu cenu!

IESKATIES JYSK CEĻVEDĪ, KĀ DEKORATĪVOS SPILVENUS IZMANTOT SKANDINĀVU INTERJERĀ!

Atlasīt un kārtot

LIELIE DEKORATĪVIE SPILVENI

 1. Dekoratīvs spilvens SOPHIE

  PAPILDU ATLAIDE LĪDZ 25% AR KODU NAKTS

  • Izmēri: 80x80cm
  • Materiāls: 100% Poliesters
  24,99
  19,99

DEKORATĪVIE SPILVENI

 1. Dekoratīvs spilvens SOPHIE

  PAPILDU ATLAIDE LĪDZ 25% AR KODU NAKTS

  • Izmēri: 80x80cm
  • Materiāls: 100% Poliesters
  24,99
  19,99

Spilgti, skaisti un krāsaini dekoratīvie spilveni

Ir daudz skaistu un krāsainu dekoratīvu spilvenu, taču ne visi no tiem atbilst Tavām vajadzībām un gaumei. Spilvena pārvalks, tā raksts un krāsa bieži vien ir viens no svarīgākajiem elementiem, pērkot jaunus spilvenus. 

Tos var viegli saskaņot ar dažādām krāsam un radīt dinamiskāku atmosfēru. Ja vēlies klasisku izskatu, izvēlies spilvenus melnā, pelēkā vai baltā krāsā, kuri izgatavoti no dabīgiem materiāliem, piemēram, mākslīgās kažokādas, kokvilnas vai lina auduma. Ja vēlies izveidot krāsu sprādzienu, izvēlies spilvenus zilā, sarkanā, rozā, dzeltenā, violetā, oranžā vai zaļā krāsā. Izvēloties spilvenus bērnu istabai, vari aplūkot arī spilvenus ar jautrākiem motīviem vai skaistu apdruku.

Spilveni un spilvendrānas jebkurai gaumei

Veic redzamas pārvērtības savā viesistabā, guļamistabā vai kādā no citām mājokļa telpām! Dekoratīvie spilveni ir viens no visbiežāk izmantotiem tekstila elementiem, kad runa ir par mājokļa dekoru. Tam ir vairāki iemesli:

- Lēts ieguldījums

- Viegli nomaināms

- Rada mājīgumu dekorā

- Dekoratīvs mājas interjers

- Uzlabo mēbeļu komfortu

JYSK piedāvā dekoratīvās spilvendrānas un spilvenus dažādos dizainos. Pieejami apaļi, iegareni un arī kvadrātveida spilveni. Izmērā mazāki spilveni ir ideāli piemēroti dīvānam vai atzveltnes krēslam. Savukārt lielie spilveni labi iederas kā papildus spilvens gultai vai arī gulēšanai uz grīdas. Aplūko mūsu plašo spilvenu izvēli un izvēlies piemērotāko spilvenu komplektu, kas atbilst tavai gaumei un vajadzībām!