Divstāvu gultas - lielisks risinājums bērnistabai 2 preces

Parasti, plānojot bērnistabas iekārtojumu, lielāko uzmanību vēršam vietas platībai spēlēm un rotaļām. Divstāvu gultas ir viens no veidiem, kā sekmīgi izpildīt šo nosacījumu. Tas ir īpaši labs risinājums mazām istabām, jo divstāvu gulta atstāj daudz brīvas vietas telpā.

Mūsdienu divstāvu gultās bieži vien ir iebūvētas veļas kastes, plaukti un rakstāmgaldi, kas padara šo mēbeļu elementu vēl funkcionālāku. Iekārto bērnistabu ar skaistām divstāvu gultām no JYSK, kuras pieejamas dabīgā ozolkoka vai baltā krāsā! Mūsu plašajā klāstā atrodamas lētas divstāvu gultas ar rakstāmgaldiem, skapjiem un plauktiem. Pieejami arī dažādi izmēri - sākot no 90x200 cm līdz pat 150x200 cm apakšējā gultas daļā.

Ja vēlies padarīt bērnistabu funkcionālāku par saprātīgu cenu - ielūkojies mūsu plašajā divstāvu gultu sortimentā!

Skatīt kā Tabulu Sarakstu

2 preces

 1. Divstāvu gulta VESTERVIG

  PAPILDU ATLAIDE AR KODU EXTRA

  • Saliktas preces izmērs: 208x155x105cm
  499,-
  429,-
 2. Divstāvu gulta VESTERVIG

  PAPILDU ATLAIDE AR KODU EXTRA

  • Saliktas preces izmērs: 131x139x208cm
  499,-
  449,-
Skatīt kā Tabulu Sarakstu

2 preces

Bērnu divstāvu gultas - jautrākām rotaļām

Divstāvu gulta ir viens no labākajiem veidiem kā padarīt rotaļas bērnistabā vēl jautrākas. Bērnībā gandrīz ikviens ir sapņojis par gultu divos stāvos un iespēju gulēt tieši otrajā stāvā. Vairumam bērnu patīk divstāvu gultas, jo tās paplašina rotaļu iespējas un būtiski uzlabo brīvā laika pavadīšanu bērnistabā.

Izvēloties divstāvu gultu, jāpievērš īpaša uzmanība galvenajam kritērijam - drošībai. Tāpēc piemeklējot gultu ir jāpārliecinās, ka tā ir aprīkota ar kvalitatīvām barjerām un izturīgiem gultas režģiem.

Divstāvu gultas funkcionālākai bērnistabai

Divstāvu gultas spēj ne tikai padarīt ikvienu bērnistabu jautrāku, bet arī palīdzēs izmantot vietas platību vēl efektīvāk. Mūsdienu divstāvīgās gultas pieejamas dažādos modeļos un var būt aprīkotas dažādi. Mūsu interneta veikalā Tev ir iespēja iegādāties divstāvu gultu ar:

- Veļas kasti

- Galdu

- Papildu skapjiem

- Papildu plauktiem

Atsevišķas veļas kastes ļaus katram bērnam sadalīt to, kas viņam pieder. Tā ir arī lieliska papildu vieta, kur glabāt bērnu rotaļlietas vai papildu gultas veļas komplektus. Turklāt papildu skapji un plaukti sniegs vietu atsevišķu piederumu glabāšanai.