Svarīga informācija!

Ievērojot valstī noteiktās prasības epidemioloģiskās drošības pasākumiem, veikalos nodrošinām distancēšanās kontrolēšanu, noteikto cilvēku skaita uz kvadrātmetru ievērošanu, apmeklētāju plūsmas kontrolēšanu pie tirdzniecības vietas ieejām un izejām, sejas masku pareizu lietošanu, pastiprinātu apmeklētāju pulcēšanos pie veikala novēršanu, un dezinfekcijas līdzekļus tirdzniecības vietas apmeklētajiem. Aicinām arī veikalu apmeklētājus ievērot un saprast noteiktos drošības pasākumus un ierobežojumus, tādējādi pasargājot sevi un citus!

Klientu atbalsts: No pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 09.00 līdz 19.00, sestdienās un svētdienās no plkst. 09.00 līdz 17.00. Jautājumu par pasūtījumu vai piegādes procesu gadījumā, lūdzam sazināties ar JYSK klientu apkalpošanas centru e-pastā info@jysk.lv vai pa tālruni +371 6616 3550.

Sākot no 20.05.2021, pircējiem atvērti visi JYSK veikali Latvijā. Veikalu darba laikus un adreses var apskatīt ŠEIT!

Joprojām iespējams veikt pasūtījumus www.JYSK.lv un tos izņemt sev ērtākajā JYSK veikalā vai noliktavā BERĢI jau pēc 30 minūtēm! Precīzas preču izņemšanas vietas var apskatīt GOOGLE MAPS


Jautājumu par pasūtījumu vai piegādes procesu gadījumā, lūdzam sazināties ar JYSK klientu apkalpošanas centru e-pastā info@jysk.lv vai pa tālruni +371 6616 3550.
Tāpat interneta veikalā veiktos pasūtījumus iespējams piegādāt ar kurjeru vai Omniva pakomātos. Vairāk par preču piegādes iespējām lasi šeit!