Ziņas presei

INFORMĀCIJA MEDIJIEM

26.05.2017

Informējam, ka “SIA JYSK Linenn’n Furniture” veikalos notikusi nedrošu produktu, krēslu “Funny”, tirdzniecība. Importētājs SIA “DO IT”, ražots Ķīnā. Lūdzam visus pircējus, kuri iegādājušies šo preci, atgriezt to sev tuvākajā JYSK veikalā (gan ar, gan bez pirkuma čeka). Nauda par pirkumu tiks atgriezta.

12.04.2017 

Jysk turpina tīkla paplašināšanu Latvijā un atklās pirmo veikalu Latgales reģionā – Daugavpilī

Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu, mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ceturtdien, 13. aprīlī, atklās pirmo veikalu Latgales reģionā – Daugavpilī. Investīcijas jaunā veikala izveidē sasniedz 300 tūkstošus eiro un tas atradīsies Stadiona ielā 3g. Atklāšanas pasākuma svinību ietvaros veikala apmeklētājus ar koncertu svētdien priecēs arī pazīstamās dziedātājas Aminata un Samanta Tīna.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā: “Latgales reģiona un Daugavpils iedzīvotāji jau sen izrādīja interesi par Jysk veikala atvēršanu tuvāk viņu dzīvesvietām. Tāpēc jau ilgāku laiku meklējām atbilstošas telpas, kurās būtu iespējams ierīkot klientu vajadzībām piemērotu veikalu. Tagad arī Daugavpils pircējiem uz vietas būs pieejams plašs  Jysk mājas preču sortiments sākot no segām un spilveniem, līdz pat daudzveidīgām dārza mēbelēm.

Līdz ar jaunā veikala atvēršanu Daugavpilī turpinām darbu pie Jysk tīkla attīstīšanas arī ārpus Rīgas. Tas ir būtiski reģionu iedzīvotājiem, jo dod iespēju viņiem pieejamākā veidā apskatīt un iegādāties preces mājas labiekārtošanai. Noteikti plānojam turpināt paplašināt Jysk veikalu tīklu gan visās trijās Baltijas valstīs, gan arī Baltkrievijā. Šogad pirmo jauno veikalu jau aprīlī atvērām Rīgā – tirdzniecības centrā Domina Shopping. Tādejādi Daugavpils veikals jau ir otrais šogad atvērtais jaunais Jysk veikals. Tāpat šobrīd strādājam pie jaunu veikalu attīstības plāniem Igaunijā un Baltkrievijā, kā arī plānojam investīcijas jau esošo veikalu pārveidošanā un labiekārtošanā.”

Ņemot vērā to, ka jaunā Jysk veikala atvēršana Daugavpilī sakrīt ar Lieldienu svētku dienām, papildus dažādām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, svētdien 16.04. visus Daugavpiliešus un pilsētas viesus kopā ar ģimenēm aicināsim arī uz svētku koncertu. Tajā uzstāsies Latvijā ļoti populārās dziedātājas – Samanta Tīna (pulksten 12.00) un Aminata (pulksten 13.00).

Baltijas valstīs Jysk šobrīd ir 29 veikali, tajā skaitā Latvijā – 10,  Igaunijā – 8, bet Lietuvā – 11 veikali. Baltijas Jysk pērn atklāja arī pirmos divus veikalus Baltkrievijā.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums ar Skandināvu saknēm, kas darbojas 48 pasaules valstīs. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā ir desmit veikali – septiņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, matračus, istabas un dārza mēbeles, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

Papildu informācija:

Jānis Basevičs,

Jysk sabiedrisko attiecību konsultants
Mob. tālr.: +371 6414312
Tālr.: +371 67282756
E-pasts: janis.basevics@medijutilts.lv

 

29.03.2017 

 

Jysk investē 0,5 miljonus eiro un atklāj savu lielāko veikalu Latvijā

 

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ceturtdien, 30. martā, atklās Latvijā līdz šim lielāko savu veikalu, kas atradīsies tirdzniecības centrā Domina Shopping. Kopējās investīcijas veikala izveidē pārsniedz 0,5 miljonus eiro. Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu, šogad Jysk iecerējis atklāt arī savu pirmo veikalu Latgales reģionā. 

Līdz ar jaunā veikala atklāšanu tiks radītas 19 jaunas darba vietas. Tā kopējā platība pārsniedz 2000 kvadrātmetru un veikalā būs iespējams iegādāties vairāk nekā 3000 dažādu mājas un interjera preču.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā: “Turpinām attīstīt savu veikalu tīklu visās Baltijas valstīs. Latvijā šogad iecerēta divu jaunu veikalu atvēršana, tajā skaitā arī ārpus Rīgas – Latgales reģionā. Atklāt veikalu tirdzniecības centrā Domina Shopping nolēmām gan pēc tā attīstības plānu izvērtēšanas, gan arī patiecoties tā izdevīgajai atrašanās vietai. Jaunais Jysk veikals ir veidots tā, lai pircējam būtu ērtāks un pārskatāmāks, kā arī tajā būs līdz šim Latvijā plašākā matraču nodaļa, kuras iekārtojums būtiski atšķiras no citiem veikaliem. Atklāšanas nedēļā pircējiem būs sagatavoti īpaši papildu piedāvājumi.

Gribam būt pēc iespējas tuvāk saviem pircējiem, tāpēc paplašināšanos plānojam arī turpmāk. Paralēli visās trīs Baltijas valstīs turpināsim strādāt pie interneta veikalu attīstības, jo elektroniskās tirdzniecības apjomi ar katru gadu palielinās,” stāsta D. Zundure.   

Baltijas valstīs Jysk šobrīd ir 27 veikali, tajā skaitā Latvijā un Igaunijā – katrā valstī pa 8, bet Lietuvā – 11 veikali. Baltijas Jysk pērn atklāja arī pirmos divus veikalus Baltkrievijā.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums ar Skandināvu saknēm, kas darbojas 47 pasaules valstīs. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā ir deviņi veikali – septiņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, matračus, istabas un dārza mēbeles, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

Papildu informācija:

Jānis Basevičs,

Jysk sabiedrisko attiecību konsultants
Mob. tālr.: +371 6414312
Tālr.: +371 67282756
E-pasts: janis.basevics@medijutilts.lv

 

17.11.2016.

Baltijas valstu Jysk paplašinās Baltkrievijā – investējot 1,2 miljonus eiro, atklāj pirmo veikalu Minskā

Mājas un interjera preču tirdzniecības tīkls Jysk, uzsācis paplašināšanos Baltkrievijā. Investējot 1,2 miljonus eiro, 17. novembrī Minskā ir atklāts pirmais Jysk tīkla veikals Baltkrievijā. Paralēli attīstībai Baltijas valstīs, tuvāko desmit gadu perspektīvā Baltkrievijā ir plānots atvērt vismaz 25 jaunus Jysk veikalus.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā: “Sākotnēji daudziem tā šķita traka ideja un neiespējama misija – gada laikā uzsākt darbību Baltkrievijā. Tā tomēr ir pavisam cita valsts ar savu tirgus specifiku un citādākiem pircēju ieradumiem. Veikalu tīkla paplašināšana Baltkrievijas virzienā pilnībā bija Jysk Baltijas valstu uzņēmuma vadības iniciatīva, un mums to izdevās paveikt pat ātrāk, nekā paši sākotnēji bijām plānojuši. Pirmās sarunas iesākās aprīlī, un jau tagad novembrī atklāsim pirmo Jysk veikalu Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Līdz gada beigām plānojam atvērt vēl vienu Jysk veikalu.”

Jaunais veikals Minskā būs līdz šim lielākais Baltijas Jysk atklātais veikals – tā tirdzniecības platība būs 2600 kvadrātmetri. Otrs lielākais Jysk veikals atrodas Kauņas tirdzniecības centrā Mega, Lietuvā, savukārt Nr.3 – Rīgā, tirdzniecības centrā Spice Home.

“Jāuzsver, ka šobrīd Baltkrievijā esam pirmais šāds Ziemeļvalstu stila starptautiskais mājas preču mazumtirdzniecības tīkls. Tāpēc arī visu jauno darbinieku apmācība Baltkrievijā notiek, pieaicinot Jysk vadošos speciālistus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas,” norāda D. Zundure.

Baltijas valstīs Jysk šobrīd ir 27 veikali, tajā skaitā Latvijā un Igaunijā – katrā valstī pa 8, bet Lietuvā – 11 veikali.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas 41 pasaules valstī. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā jau ir astoņi veikali – seši Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, galdautus, dvieļus, teltis, guļammaisus, istabas un dārza mēbeles, apgaismes ierīces, sveces, salvetes, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

Papildu informācija:

Jānis Basevičs,

Jysk sabiedrisko attiecību konsultants
Mob. tālr.: +371 6414312
Tālr.: +371 67282756
E-pasts: janis.basevics@medijutilts.lv

Izdevies novērst kiberuzbrukuma mēģinājumu Jysk interneta veikalam

Mājas un interjera preču ražotāja Jysk interneta veikalam ir izdevies novērts kiberuzbrukuma mēģinājumu visās trijās Baltijas valstīs. Hakeri kiberuzbrukumam izmantojuši ievainojamību vienā no pasaules vadošajām e-veikalu platformām Magento, uz kā bāzes veidots arī Jysk interneta veikals. Līdzīgi uzbrukumi vērsti arī pret tūkstošiem citu interneta veikalu visā pasaulē, kuri izmanto Magento platformu.

Šobrīd kiberuzbrukuma draudi Jysk interneta veikalam pilnībā ir novērsti, uzsākta izmeklēšana un tiek veikta padziļināta sistēmas pārbaude. Pagaidām nav informācijas, vai kāds no klientiem ir cietis šī incidenta dēļ, tomēr piesardzības nolūkos visi potenciāli skartie veikala lietotāji tiks individuāli apzināti un brīdināti par nepieciešamību nomainīt savu kredītkaršu informāciju.

Šo uzbrukumu mērķis bija iegūt interneta veikalu lietotāju kredītkaršu datus, kad par pirkumu interneta veikalā pircējs norēķinās ar savu kredītkarti. Savukārt e-veikala lietotāji, kuri norēķinājās ar banklink maksājumu, kas nodrošina apmaksu ar interneta bankas starpniecību, nekādā veidā nav skarti un var būt pilnīgi droši par saviem datiem.

Potenciāli visās trīs Baltijas valstis kopā varētu būt skarti 480 klienti. Katrs klients tiks individuāli informēts par kiberuzbrukuma mēģinājumu, iesakot sazināties ar savu banku un nepieciešamības gadījumā nomainīt kredītkarti.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas 41 pasaules valstī. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā jau ir astoņi veikali – seši Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, galdautus, dvieļus, teltis, guļammaisus, istabas un dārza mēbeles, apgaismes ierīces, sveces, salvetes, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

 

Papildu informācija:

Jānis Basevičs,

Jysk sabiedrisko attiecību konsultants
Mob. tālr.: +371 6414312
Tālr.: +371 67282756
E-pasts: janis.basevics@medijutilts.lv27.12.2013.

Jysk, pārejot uz eiro, Latvijā samazinās cenas 80% preču 

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk līdz ar Latvijas pāreju uz norēķiniem eiro valūtā samazinās pastāvīgās cenas vairāk nekā 80% uzņēmuma veikalos tirgoto preču.

Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure: „Jebkura naudas maiņa ienes zināmu stresu cilvēku ikdienā, un arī mums tas radīja savas neērtības. Tāpēc, domājot par to, kā atvieglot cilvēkiem šo valūtas maiņas procesu, nolēmām ne vien apaļot visas preču cenas uz leju, bet jau no 26. decembra visos veikalos samazinājām regulārās cenas lielākajai daļai preču. Kopumā cenas tiek samazinātas vairāk nekā 80% piedāvājuma.”

„Mūsu novērojumi liecina, ka šogad cilvēki jau agrāk un vairāk ir sākuši domāt par svētku sajūtas radīšanu savās mājvietās. Salīdzinājumā ar aizvadīto gadu šogad ir pieaudzis pieprasījums gan pēc svētku rotājumiem un dekorācijām, gan arī svecēm un iesaiņojuma. Gada noslēgums vienmēr iezīmējas ar to, ka cilvēkiem ir tendence pirkt lietas dāvināšanai, viņi iepērkas biežāk un vairāk,” stāsta D. Zundure.

Ļoti labi rezultāti ir Jysk jaunatklātajam veikalam t/c Spice Home, kur pircēju ir pat vairāk nekā iepriekš, kad veikals atradās t/c Spice. Kārtējo reizi ir apstiprinājušās Jysk jaunā veikalu dizaina koncepcijas priekšrocības. Jaunais veikala izkārtojums ir veidots atbilstoši veikals veikalā principam un virzīts uz to, lai cilvēkam būtu vieglāk orientēties preču klāstā, lai savstarpēji saistītās preces atrastos blakus un pircējam būtu vieglāk izdarīt izvēli.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas 34 pasaules valstīs. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā jau ir deviņi veikali – septiņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, galdautus, dvieļus, teltis, guļammaisus, istabas un dārza mēbeles, apgaismes ierīces, sveces, salvetes, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

Papildu informācija:

Jānis Basevičs,

Jysk sabiedrisko attiecību konsultants
Mob. tālr.: +371 6414312
Tālr.: +371 67282756
E-pasts: janis.basevics@medijutilts.lv