Ziņas presei

INFORMĀCIJA MEDIJIEM


06.12.2019.

SIA „Jysk Linnen’n Furniture” atsauc STANS biroja krēslu

Preces numurs: 716-18-1016
Svītrkods: 6902244129179

Kompānija atsauc visus STANS krēslus, kas iegādāti laika periodā no 29.10.2018 līdz 05.12.2019.
Atsaukuma iemesls – krēsls nav uzskatāms par pietiekami stabilu un ripošanas pretestība ir pārāk zema.
Klienti, kuru īpašumā vai lietojumā ir šī prece, tiek lūgti to pārstāt lietot un atgriezt preci kādā no kompānijas veikaliem. Atgriežot preci veikalā, pirkuma čeku nav nepieciešams uzrādīt.
Lai saņemtu papildu informāciju, lūdzam zvanīt uz informatīvo tālruni: +371 6616 3550.

Kompānija atvainojas par sagādātajām neērtībām un ir pateicīga par Jūsu sadarbību.

###


17.10.2019.
Viļņa

JYSK izvēlas savu pirmo jauno konceptveikalu Baltijas valstīs atvērt Viļņā
Mūsdienu digitālā pasaule neapšaubāmi ir izaicinājums fiziskajiem veikaliem. Tiek prognozēts, ka tiešsaistes pircēju skaits visā pasaulē augs no 1,6 miljardiem līdz vairāk nekā 2,1 miljardam. Tādējādi fiziskie veikali ir spiesti meklēt veidus, kā piesaistīt klientus, nodrošinot tiem vislabāko pieredzi. Aizvien vairāk uzņēmumu kā galveno prioritāti mūsdienās izvirza augstu klientu apmierinātības līmeni.

Pievēršanās klientu pieredzei
Saskaņā ar pētījumu rezultātiem visbiežāk internetā tiek iegādāti apģērbi, apavi, biļetes uz pasākumiem vai aviobiļetes, taču šīs tendences neiekļauj mājsaimniecības preču tirdzniecību. JYSK ir viens no tiem zīmoliem, kurš, reaģējot uz tendencēm, ir izveidojis komandu, lai radītu tādu veikala konceptu, kas maksimāli paplašina klientu iepirkšanās pieredzi. Lai sasniegtu šo mērķi, komanda sadarbojas ar speciālistiem un klientiem.

Jaunais JYSK veikala koncepts pirmo reizi tika ieviests 2017. gadā Dānijā. Rezultāti pārsniedza cerības, un klientu atsauksmes bija ļoti pozitīvas. Šodien JYSK ir atvēris savu pirmo konceptveikalu Baltijā tirdzniecības un izklaides centrā OZAS Viļņā. Šajā veikalā ir investēti aptuveni 400 tūkstoši eiro.

„Mēs ar prieku piedāvājam klientiem jaunu konceptveikalu, kas palīdzēs mums izstādīt produktus organizētākā veidā un nodrošinās jaunu iepirkšanās pieredzi,” stāsta Edīte Skrastiņa, Jysk Baltic direktore.

JYSK konceptveikala dizains un izpausmes veids ir pārdomāts un atjaunots jauna un apjomīga projekta ar nosaukumu „Nākotnes veikala koncepts” ietvaros. Viss – sākot ar apgaismojumu, sienu krāsojumu, izkārtnēm un armatūru – ir radīts klientiem, kuri novērtē vieglu un ērtu iepirkšanās pieredzi. Viena no acīmredzamākajām izmaiņām jaunajā konceptā ir gaiša koka grīda, kas aizstāj iepriekš lietoto tumši zilo paklāju.

Vairāk iedvesmas klientiem
Jaunā koncepta galvenā ideja ir piedāvāt klientiem vairāk dekoratīvo priekšmetu un iedvesmojošu ideju. Šī veikala koncepts liek klientiem justies kā mājās. Piemēram, atbrīvojot vairāk vietas mēbeļu nodaļā, tiek uzburta mājīga atmosfēra, neradot noliktavas telpu sajūtu gan attiecībā uz mēbelēm, gan mazāku produktu grupām. Apgaismojuma izmantošana izceļ dekoratīvos priekšmetus, bet matraču studijā ir iespēja iejusties īstas guļamistabas atmosfērā.

JYSK zīmols piedāvā Skandināvijas mājsaimniecības produktus. Šobrīd JYSK grupai ir vairāk nekā 2800 veikalu 52 pasaules valstīs. Baltijas valstīs un Baltkrievijā JYSK, darbojoties uz franšīzes līguma pamata, ir 35 veikali – Lietuvā, Latvijā un Igaunijā katrā pa 10 veikaliem, bet Baltkrievijā – 5. JYSK Baltic & Belarus strādā 850 darbinieku. Uzņēmuma apgrozījums 2018. finanšu gadā bija 97 miljoni eiro.

Papildu informācija:
+371 6616 3550, andrejs.jerkins@jysk.lv

###

28.03.2018

Jysk maina stratēģiju Baltijas valstīs un Baltkrievijā

Dāņu ikdienas dzīves un atpūtas preču mazumtirgotājs Jysk nolēmis mainīt stratēģiju Baltijas valstīs, kā arī Baltkrievijā.

"Pētījumi Lietuvā, Latvijā un Igaunijā liecina, ka iedzīvotāji Baltijas valstīs mūs uztver kā nelielu ikdienas preču tirgotāju mājai un sadzīvei. Vienlaikus mūsu komanda pēdējo trīs gadu laikā ir daudz strādājusi, lai palielinātu piedāvājumu mēbelēm un matračiem, kā arī precēm guļamistabai un vannas istabai. Turklāt Baltijas valstīs mainās patērētāju prasības. Iepriekš lielākā daļa pircēju lielu uzmanību pievērsa cenai, mazāku uzmanību pievēršot kvalitātei. Tagad arvien vairāk cilvēku izvēlas kvalitāti. Mūsu veikalu jaunā stratēģija - piedāvāt labu kvalitāti par vislabāko cenu. Turklāt mūsu veikalu tīkls ir nolēmis kļūt par dāņu dzīvesveida hygge vēstnieku. Galu galā nevienam nav noslēpums, ka dāņi ir vieni no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē, jo zina, kā radīt mājīgumu un komfortu savā dzīves telpā. Šo vēsti centīsimies nodot arī mūsu pircējiem, lai laimes indekss Baltijas valstīs paaugstinātos, un tā ir mūsu uzņēmuma misija,” apgalvo „Jysk” vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā, SIA „Do It” direktore Dace Zundure.

Saskaņā ar jauno stratēģiju izveidots veikalu „Jysk” jaunais formāts, kas pēdējos gados testēts dažādās valstīs. 2017. gadā tika sākta esošo „Jysk” veikalu rekonstrukcijas programma – pārveide skandināvu formātā. Pašlaik veikali jaunajā formātā darbojas Viļņā un Kauņā (TC „Nordika”, „Molas”), Rīgā un Daugavpilī (TC „Domina’’ un „Spice”), Pērnavā, Tartu, Hāpsalā, Kurresārē, kā arī Minskā un Brestā. Pilnīgu visu veikalu rekonstrukciju „Jysk” plāno pabeigt līdz 2021.gadam. „Jaunais formāts mūsu veikalus padara skandināviskākus un ērtākus pircējiem. Tika izveidota matraču studija, uzlabots preču izvietojums, kas pircējiem ļauj ātrāk un ērtāk iepirkties,” saka Dace Zundure. Viena veikala rekonstrukcija uzņēmumam izmaksā līdz 600 tūkstošiem eiro. Kopējais investīciju apjoms jaunās stratēģijas ieviešanai būs ap 20 miljoniem eiro.

 „Jysk” preču izvēlē pēdējos gados ir iesaistīti Dānijas dizaineri, kas uzrauga un veic darbinieku apmācību, lai katra prece atbilstu četriem skandināvu stiliem, hygge principu izstrādātajiem standartiem. Saskaņā ar D. Zundures teikto, šobrīd preces pēc „Jysk” pasūtījuma tiek ražotas 21 valstī. Daļa preču tiek importētas tieši no Dānijas. "Tā kā preču ražošanas pasūtījumi tiek veikti visam pasaules “Jysk’’ tīklam, mēs varam piedāvāt klientiem visizdevīgāko cenu. Darbs ar pasūtījumiem tiek veikts katru dienu," pauž D. Zundure.

Nākamo 5 gadu laikā „Jysk” plāno pasaulē palielināt veikalu skaitu līdz 5000, tostarp 35 veikaliem Baltijā un 40 Baltkrievijā ar kopējo ieguldījumu summu 40 miljoni eiro, tādējādi nostiprinot savas pozīcijas šajā reģionā.

"Nākamajos 5 gados mēs arī plānojam augt divreiz ātrāk: „Jysk’’ veikalu skaits Baltijā un Baltkrievijā pieaugs līdz 70. Visticamāk, šis pieaugums būs saistīts ar Baltkrievijas tirgu. Arī Baltijas valstīs - gan reģionos, gan lielajās pilsētās - mēs redzam potenciālo izaugsmi," vērtē D. Zundure. Lai īstenotu šo plānu Baltijas valstīs un Baltkrievijā, „Jysk’’ plāno ieguldīt 40 miljonus eiro. Šobrīd „Jysk’’, kam ir vairāk nekā 2500 veikalu, ir pārstāvēta visā Eiropā, izņemot Īriju un mazās valstis Luksemburgu un Lihtenšteinu. Tagad ‘’Jysk’’ noteikusi mērķi augt visā pasaulē -globāli. "Jūs nevarat apturēt vilcienu, kas traucas ar lielu ātrumu. Tā vietā jūs varat pievienot vairāk ogles. Protams, daudz laika un pūļu prasa pielāgošanās jaunajam tempam, tāpēc turpinām virzīties uz priekšu. Mums ir iespēja sākt kaut ko jaunu,"  atzinis “Jysk” dibinātājs Lars Larsens intervijā Dānijas biznesa laikrakstam “Finans”.

"Kad mēs apgūsim Eiropas tirgu, mēs gribam iet vēl tālāk! Mans sapnis – „Jysk” pārstāvniecība visā pasaulē," apgalvojis „Jysk” dibinātājs un īpašnieks.

Uzziņai:
Hyugge (Hygge) – ir īpaša dzīvesveida pieeja - prasme radīt mājīgumu, omulību un labsajūtu savā dzīves telpā, atrodoties radinieku un draugu lokā. Dāņi ar šo var patiesi lepoties, jo pētījumi liecina, ka tieši viņi ir viena no laimīgākajām tautām pasaulē. Pielietojot hygge pieeju, ir iespējams panākt, ka ikviens - jebkurā vietā un jebkurā laikā, pat trokšņainā, rosīgā un piesārņotā pilsētā - ir spējīgs radīt draudzīgu, sirsnīgu un relaksējošu atmosfēru.

 JYSK:
* Pasaulē atvērts vairāk nekā 2500 veikalu, kas nodarbina vairāk nekā 21 000 cilvēku.
* JYSK kopumā pārstāvēta 48 valstīs.
* Baltijas valstīs un Baltkrievijā darbojas 35 veikali un 4 tiešsaistes veikali, kas nodrošina aptuveni 900 darba vietu.

JYSK ir oficiālais dāņu karaļnama piegādātājs.

 ###


29.09.2017

Jysk gatavs dubultstraujam lēcienam

Dāņu ikdienas dzīves un atpūtas preču mazumtirgotājs Jysk izvirzījis ambiciozus plānus: nākotnē dubultot savu veikalu skaitu pasaulē līdz 5000 veikaliem, tuvāko piecu gadu laikā atverot vismaz 700 jaunu veikalu, no tiem 35 - Baltijas valstīs un Baltkrievijā ar 40 miljonu eiro investīcijām dubultojot savu pārstāvniecību arī šajā reģionā.

„Jysk” pasaulē jau sasniedzis 2500 veikalu skaitu, un tam ir lielas nākotnes ambīcijas - veikalu skaitu dubultot līdz 5000, tuvāko piecu gadu laikā plānots atvērt vismaz 700 jaunu veikalu,- tirgotāja plānus intervijā dāņu biznesa izdevumam „Finans” atklājis tā dibinātājs un īpašnieks Larss Larsens (Lars Larsen) un „Jysk Nordic” direktors Jans Bughs (Jan Bøgh). „Jysk” uzņēmuma pārstāve Baltijas un Baltkrievijas tirgū - SIA „Do It” direktore Dace Zundure papildina dāņu biznesa izdevumam „Finans” pausto par uzņēmuma plāniem Baltijas valstīs un Baltkrievijas tirgū. „Tuvāko piecu gadu laikā arī mēs plānojam augt dubultstrauji: no pašlaik kopumā esošajiem 34 „Jysk” veikaliem Baltijas valstīs un Baltkrievijā to skaitu audzēt līdz 70. Lielāko tiesu šī izaugsme notiks uz Baltkrievijas tirgus iekarošanas rēķina. Arī Baltijas valstīs gan reģionos, gan lielākajās pilsētās redzam potenciālu izaugsmei,” norāda D. Zundure. Šo plānu īstenošanā Baltijas reģionā un Baltkrievijā „Jysk” plāno investēt ap 40 miljoniem eiro. Uzņēmuma pārliecību par biznesa attīstības perspektīvu stiprina arī norises ekonomikā. „Pašlaik ir vērojama pozitīva ekonomikas izaugsme. Šogad, piemēram, mūsu valstī novērojām straujāko ekonomikas izaugsmes tempu pēdējo trīs gadu laikā, līdz ar to aug arī iedzīvotāju labklājības līmenis un viņiem ir daudz pozitīvāks skats uz savu nākotni. Tas pozitīvi ietekmē ne tikai ikdienā nepieciešamo preču tirdzniecību, iedzīvotāji vēlas arī uzlabot savus dzīves apstākļus un iegulda līdzekļus arī ilgtermiņa lietošanas preču iegādē. Par to liecina jaunākie statistikas dati par mazumtirdzniecības apgrozījumu: 2017. gada jūlijā novērots, ka gada laikā pārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms Latvijā palielinājās par 4,6 %, bet nepārtikas preču mazumtirdzniecība pieauga par 3,3 %. Ja vēl arī mūsu valsts iedzīvotājiem ar zemākiem ienākumiem tiks atvieglots nodokļu slogs, arī mūsu biznesā būs paredzamas pozitīvas tendences,” saka SIA „Do It” direktore Dace Zundure. „Jysk” ar 2500 veikaliem pašlaik ir pārstāvēts visā Eiropā, izņemot Īriju un mazās valstis Luksemburgu un Lihtenšteinu. Tagad „Jysk” izvirzījis mērķi augt globālos mērogos. „Jūs nevarat apturēt vilcienu, kurš traucas lielā ātrumā. Tā vietā jūs varat piemest vēl vairāk ogļu. Ir liels prieks radīt kaut ko jaunu. Daudz laika prasa vilciena ātruma uzņemšana pēc tam, kad tas ir palēlinājis savu gaitu. Tāpēc mēs turpinām traukties uz priekšu. Mums ir iespējas, lai sāktu ko jaunu,” dāņu biznesa medija „Finans” intervijā teica L. Larsens. „Kad esam apguvuši Eiropas tirgus, mēs vēlamies plesties vēl tālāk. Mans sapnis ir „Jysk” pārstāvniecība visā pasaulē,” intervijā teica „Jysk” dibinātājs un īpašnieks. Pašlaik „Jysk” Vācijas uzņēmums „Dänisches Bettenlager” gatavojas ieiet Dienvidamerikas tirgū, un Čīle būs pirmā valsts šai reģionā, kur tiks atvērts „Jysk” veikals. Larss Larsens „Finans” arī atklājis, ka negatavojas mazināt savu, valdes priekšsēdētāja lomu, atbildot uz jautājumu, vai globālā ekspansija tiks realizēta un pabeigta viņa virsvadībā, vai arī viņš pametīs amatu. „Tas notiks tikai tad, kad es zaudēšu interesi. Kaislība joprojām ir mans virzītājspēks, tādēļ es neredzu iemesla kaut ko mainīt. Es te palikšu vēl vismaz vairākus gadus, kamēr veselība to man atļaus,” dāņu biznesa medijam teicis L. Larsens.

Uzziņai par „Jysk” 2017. gadā:

* Pasaulē ir atvērti 2500 veikali, kuros kopumā nodarbināti vairāk nekā 21 000 cilvēku.
* Pārstāvēts 48 valstīs.
* Baltijas valstīs un Baltkrievijā darbojas 34 veikali un 4 e veikali, kopā nodarbinot 870 cilvēku.

###

26.05.2017

Informējam, ka “SIA JYSK Linenn’n Furniture” veikalos notikusi nedrošu produktu, krēslu “Funny”, tirdzniecība. Importētājs SIA “DO IT”, ražots Ķīnā. Lūdzam visus pircējus, kuri iegādājušies šo preci, atgriezt to sev tuvākajā JYSK veikalā (gan ar, gan bez pirkuma čeka). Nauda par pirkumu tiks atgriezta.

12.04.2017 

Jysk turpina tīkla paplašināšanu Latvijā un atklās pirmo veikalu Latgales reģionā – Daugavpilī

Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu, mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ceturtdien, 13. aprīlī, atklās pirmo veikalu Latgales reģionā – Daugavpilī. Investīcijas jaunā veikala izveidē sasniedz 300 tūkstošus eiro un tas atradīsies Stadiona ielā 3g. Atklāšanas pasākuma svinību ietvaros veikala apmeklētājus ar koncertu svētdien priecēs arī pazīstamās dziedātājas Aminata un Samanta Tīna.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā: “Latgales reģiona un Daugavpils iedzīvotāji jau sen izrādīja interesi par Jysk veikala atvēršanu tuvāk viņu dzīvesvietām. Tāpēc jau ilgāku laiku meklējām atbilstošas telpas, kurās būtu iespējams ierīkot klientu vajadzībām piemērotu veikalu. Tagad arī Daugavpils pircējiem uz vietas būs pieejams plašs  Jysk mājas preču sortiments sākot no segām un spilveniem, līdz pat daudzveidīgām dārza mēbelēm.

Līdz ar jaunā veikala atvēršanu Daugavpilī turpinām darbu pie Jysk tīkla attīstīšanas arī ārpus Rīgas. Tas ir būtiski reģionu iedzīvotājiem, jo dod iespēju viņiem pieejamākā veidā apskatīt un iegādāties preces mājas labiekārtošanai. Noteikti plānojam turpināt paplašināt Jysk veikalu tīklu gan visās trijās Baltijas valstīs, gan arī Baltkrievijā. Šogad pirmo jauno veikalu jau aprīlī atvērām Rīgā – tirdzniecības centrā Domina Shopping. Tādejādi Daugavpils veikals jau ir otrais šogad atvērtais jaunais Jysk veikals. Tāpat šobrīd strādājam pie jaunu veikalu attīstības plāniem Igaunijā un Baltkrievijā, kā arī plānojam investīcijas jau esošo veikalu pārveidošanā un labiekārtošanā.”

Ņemot vērā to, ka jaunā Jysk veikala atvēršana Daugavpilī sakrīt ar Lieldienu svētku dienām, papildus dažādām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, svētdien 16.04. visus Daugavpiliešus un pilsētas viesus kopā ar ģimenēm aicināsim arī uz svētku koncertu. Tajā uzstāsies Latvijā ļoti populārās dziedātājas – Samanta Tīna (pulksten 12.00) un Aminata (pulksten 13.00).

Baltijas valstīs Jysk šobrīd ir 29 veikali, tajā skaitā Latvijā – 10,  Igaunijā – 8, bet Lietuvā – 11 veikali. Baltijas Jysk pērn atklāja arī pirmos divus veikalus Baltkrievijā.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums ar Skandināvu saknēm, kas darbojas 48 pasaules valstīs. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā ir desmit veikali – septiņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā, Liepājā un Daugavpilī. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, matračus, istabas un dārza mēbeles, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

 

29.03.2017 

 

Jysk investē 0,5 miljonus eiro un atklāj savu lielāko veikalu Latvijā

 

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ceturtdien, 30. martā, atklās Latvijā līdz šim lielāko savu veikalu, kas atradīsies tirdzniecības centrā Domina Shopping. Kopējās investīcijas veikala izveidē pārsniedz 0,5 miljonus eiro. Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu, šogad Jysk iecerējis atklāt arī savu pirmo veikalu Latgales reģionā. 

Līdz ar jaunā veikala atklāšanu tiks radītas 19 jaunas darba vietas. Tā kopējā platība pārsniedz 2000 kvadrātmetru un veikalā būs iespējams iegādāties vairāk nekā 3000 dažādu mājas un interjera preču.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā: “Turpinām attīstīt savu veikalu tīklu visās Baltijas valstīs. Latvijā šogad iecerēta divu jaunu veikalu atvēršana, tajā skaitā arī ārpus Rīgas – Latgales reģionā. Atklāt veikalu tirdzniecības centrā Domina Shopping nolēmām gan pēc tā attīstības plānu izvērtēšanas, gan arī patiecoties tā izdevīgajai atrašanās vietai. Jaunais Jysk veikals ir veidots tā, lai pircējam būtu ērtāks un pārskatāmāks, kā arī tajā būs līdz šim Latvijā plašākā matraču nodaļa, kuras iekārtojums būtiski atšķiras no citiem veikaliem. Atklāšanas nedēļā pircējiem būs sagatavoti īpaši papildu piedāvājumi.

Gribam būt pēc iespējas tuvāk saviem pircējiem, tāpēc paplašināšanos plānojam arī turpmāk. Paralēli visās trīs Baltijas valstīs turpināsim strādāt pie interneta veikalu attīstības, jo elektroniskās tirdzniecības apjomi ar katru gadu palielinās,” stāsta D. Zundure.   

Baltijas valstīs Jysk šobrīd ir 27 veikali, tajā skaitā Latvijā un Igaunijā – katrā valstī pa 8, bet Lietuvā – 11 veikali. Baltijas Jysk pērn atklāja arī pirmos divus veikalus Baltkrievijā.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums ar Skandināvu saknēm, kas darbojas 47 pasaules valstīs. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā ir deviņi veikali – septiņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, matračus, istabas un dārza mēbeles, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

 

17.11.2016.

Baltijas valstu Jysk paplašinās Baltkrievijā – investējot 1,2 miljonus eiro, atklāj pirmo veikalu Minskā

Mājas un interjera preču tirdzniecības tīkls Jysk, uzsācis paplašināšanos Baltkrievijā. Investējot 1,2 miljonus eiro, 17. novembrī Minskā ir atklāts pirmais Jysk tīkla veikals Baltkrievijā. Paralēli attīstībai Baltijas valstīs, tuvāko desmit gadu perspektīvā Baltkrievijā ir plānots atvērt vismaz 25 jaunus Jysk veikalus.

Dace Zundure, Jysk vadītāja Baltijas valstīs un Baltkrievijā: “Sākotnēji daudziem tā šķita traka ideja un neiespējama misija – gada laikā uzsākt darbību Baltkrievijā. Tā tomēr ir pavisam cita valsts ar savu tirgus specifiku un citādākiem pircēju ieradumiem. Veikalu tīkla paplašināšana Baltkrievijas virzienā pilnībā bija Jysk Baltijas valstu uzņēmuma vadības iniciatīva, un mums to izdevās paveikt pat ātrāk, nekā paši sākotnēji bijām plānojuši. Pirmās sarunas iesākās aprīlī, un jau tagad novembrī atklāsim pirmo Jysk veikalu Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Līdz gada beigām plānojam atvērt vēl vienu Jysk veikalu.”

Jaunais veikals Minskā būs līdz šim lielākais Baltijas Jysk atklātais veikals – tā tirdzniecības platība būs 2600 kvadrātmetri. Otrs lielākais Jysk veikals atrodas Kauņas tirdzniecības centrā Mega, Lietuvā, savukārt Nr.3 – Rīgā, tirdzniecības centrā Spice Home.

“Jāuzsver, ka šobrīd Baltkrievijā esam pirmais šāds Ziemeļvalstu stila starptautiskais mājas preču mazumtirdzniecības tīkls. Tāpēc arī visu jauno darbinieku apmācība Baltkrievijā notiek, pieaicinot Jysk vadošos speciālistus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas,” norāda D. Zundure.

Baltijas valstīs Jysk šobrīd ir 27 veikali, tajā skaitā Latvijā un Igaunijā – katrā valstī pa 8, bet Lietuvā – 11 veikali.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas 41 pasaules valstī. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā jau ir astoņi veikali – seši Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, galdautus, dvieļus, teltis, guļammaisus, istabas un dārza mēbeles, apgaismes ierīces, sveces, salvetes, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###

Izdevies novērst kiberuzbrukuma mēģinājumu Jysk interneta veikalam

Mājas un interjera preču ražotāja Jysk interneta veikalam ir izdevies novērts kiberuzbrukuma mēģinājumu visās trijās Baltijas valstīs. Hakeri kiberuzbrukumam izmantojuši ievainojamību vienā no pasaules vadošajām e-veikalu platformām Magento, uz kā bāzes veidots arī Jysk interneta veikals. Līdzīgi uzbrukumi vērsti arī pret tūkstošiem citu interneta veikalu visā pasaulē, kuri izmanto Magento platformu.

Šobrīd kiberuzbrukuma draudi Jysk interneta veikalam pilnībā ir novērsti, uzsākta izmeklēšana un tiek veikta padziļināta sistēmas pārbaude. Pagaidām nav informācijas, vai kāds no klientiem ir cietis šī incidenta dēļ, tomēr piesardzības nolūkos visi potenciāli skartie veikala lietotāji tiks individuāli apzināti un brīdināti par nepieciešamību nomainīt savu kredītkaršu informāciju.

Šo uzbrukumu mērķis bija iegūt interneta veikalu lietotāju kredītkaršu datus, kad par pirkumu interneta veikalā pircējs norēķinās ar savu kredītkarti. Savukārt e-veikala lietotāji, kuri norēķinājās ar banklink maksājumu, kas nodrošina apmaksu ar interneta bankas starpniecību, nekādā veidā nav skarti un var būt pilnīgi droši par saviem datiem.

Potenciāli visās trīs Baltijas valstis kopā varētu būt skarti 480 klienti. Katrs klients tiks individuāli informēts par kiberuzbrukuma mēģinājumu, iesakot sazināties ar savu banku un nepieciešamības gadījumā nomainīt kredītkarti.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas 41 pasaules valstī. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā jau ir astoņi veikali – seši Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, galdautus, dvieļus, teltis, guļammaisus, istabas un dārza mēbeles, apgaismes ierīces, sveces, salvetes, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###27.12.2013.

Jysk, pārejot uz eiro, Latvijā samazinās cenas 80% preču 

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk līdz ar Latvijas pāreju uz norēķiniem eiro valūtā samazinās pastāvīgās cenas vairāk nekā 80% uzņēmuma veikalos tirgoto preču.

Jysk vadītāja Baltijas valstīs Dace Zundure: „Jebkura naudas maiņa ienes zināmu stresu cilvēku ikdienā, un arī mums tas radīja savas neērtības. Tāpēc, domājot par to, kā atvieglot cilvēkiem šo valūtas maiņas procesu, nolēmām ne vien apaļot visas preču cenas uz leju, bet jau no 26. decembra visos veikalos samazinājām regulārās cenas lielākajai daļai preču. Kopumā cenas tiek samazinātas vairāk nekā 80% piedāvājuma.”

„Mūsu novērojumi liecina, ka šogad cilvēki jau agrāk un vairāk ir sākuši domāt par svētku sajūtas radīšanu savās mājvietās. Salīdzinājumā ar aizvadīto gadu šogad ir pieaudzis pieprasījums gan pēc svētku rotājumiem un dekorācijām, gan arī svecēm un iesaiņojuma. Gada noslēgums vienmēr iezīmējas ar to, ka cilvēkiem ir tendence pirkt lietas dāvināšanai, viņi iepērkas biežāk un vairāk,” stāsta D. Zundure.

Ļoti labi rezultāti ir Jysk jaunatklātajam veikalam t/c Spice Home, kur pircēju ir pat vairāk nekā iepriekš, kad veikals atradās t/c Spice. Kārtējo reizi ir apstiprinājušās Jysk jaunā veikalu dizaina koncepcijas priekšrocības. Jaunais veikala izkārtojums ir veidots atbilstoši veikals veikalā principam un virzīts uz to, lai cilvēkam būtu vieglāk orientēties preču klāstā, lai savstarpēji saistītās preces atrastos blakus un pircējam būtu vieglāk izdarīt izvēli.

Par Jysk (jysk.lv):

Mājas un interjera preču tirgotājs Jysk ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas 34 pasaules valstīs. Pirmais Jysk veikals Latvijā tika atklāts 2001. gadā, un šobrīd Jysk Latvijā jau ir deviņi veikali – septiņi Rīgā, kā arī pa vienam Jelgavā un Liepājā. Jysk piedāvā plaša spektra mājas preces: gultas veļu, segas, spilvenus, galdautus, dvieļus, teltis, guļammaisus, istabas un dārza mēbeles, apgaismes ierīces, sveces, salvetes, kā arī citas mājokļa labiekārtošanai noderīgas lietas. Jysk dibinātājs ir dāņu uzņēmējs Larss Larsens, kurš savu pirmo veikalu Dānijā atvēra 1979.gadā. Baltijā Jysk strādā uz franšīzes līguma pamata.

###