LABĀKĀS CENAS GARANTIJA

JYSK rūp Tavs sirdsmiers gan pirkuma veikšanas laikā, gan tālākā pieredze ar iegādāto preci. Tādēļ ikvienam JYSK klienta kartes īpašniekam piedāvājam Labākās cenas garantiju daudzveidīgam preču sortimentam.

Ja JYSK iegādātu preci esi atradis citā veikalā par zemāku cenu (30 dienu laikā kopš pirkuma datuma), mēs atlīdzināsim to ar JYSK dāvanu karti šo cenu starpības apjomā. 

1.   Labākās cenas garantijas nosacījumi

1.1.              JYSK salīdzina visu identisko (skat. P.2) produktu cenas. Skatīt „Izņēmumus” P.3.

1.2.              Labākās cenas garantijas pieprasījums ir jāiesniedz 30 dienu laikā no pirkuma datuma.

1.3.              Salīdzināmajai cenai ir jābūt piemērojamai brīdī, kad tiek iesniegts Labākās cenas garantijas pieprasījums.

1.4.              Lai piemērotu Labākās cenas garantiju, ir jāatrod identisks produkts kādam no mūsu produktiem JYSK veikalos vai citā veikalā, kas fiziski atrodas Latvijas teritorijā vai e-veikalā, kura adrese beidzas ar .lv.

1.5.              Klientam ir jauzrāda foto uzņemums ar cenu zīmi par zemāko cenu (ar redzamu datumu uz cenu zīmes);

1.6.              Klientam ir jāuzrāda produkta pirkuma dokumentācija no JYSK (piemēram, maksājuma čeks).

1.7.              Ja atrodi produktu citā veikalā, Tev jāiesniedz dokumentācija, piemēram, reklāmas lapa vai saite uz identisku produktu cita veikala mājaslapā, kas ir spēkā pieprasījuma iesniegšanas datumā.

1.8.              Produkta cena jāsalīdzina tikai ar produkta pārdošanas cenu, neskaitot piegādes izmaksas un citas ar produktu saistītās izmaksas.

2.   Labākās cenas garantijas piemērošana un izņēmumi

Labākās cenas garantija attiecas tikai uz 100% identisku produktu: tam jābūt vienādam modelim un ar vienādu tehnisko specifikāciju, tostarp vienādam zīmolam/ražotājam, vienādai krāsai, vienādam izmēram, vienādiem piederumiem, vienādam lielumam, vienādam saturam utt., t.i., 100% identiskai precei.

3.   Produkti, kas nav vienādi, nav iekļauti Labākās cenas garantijā

3.1.              Labākās cenas garantija neiekļauj pārpalikumus, akcijas piedāvājumus, atvēršanas un atkārtotas atvēršanas piedāvājumus, izstādes modeļus, nocenotos produktus, īpašos piedāvājumus, dārza mēbeles un citus sezonālus produktus, kuru cenas tiek samazinātas sezonas noslēgumā.

3.2.              Labākās cenas garantija neiekļauj tādus pakalpojumus kā piegādi, īpašos preču piegādes nosacījumus utt.

3.3.              Labākās cenas garantija attiecas tikai uz pirkumiem, kurus veikušas privātpersonas, un nav attiecināma uz juridiskām personām un saimnieciskās darbības veicējiem.

3.4.              Labākās cenas garantija attiecas tikai uz konkrētu klientu, kurš ir izpildījis visus Labākās cenas garantijas nosacījumus.

3.5.              Labākās cenas garantija ir spēkā tikai tiem produktiem, kas tika iegādāti JYSK tiešsaistes veikalā www.JYSK.lv vai JYSK veikalā Latvijas teritorijā.

3.6.              Salīdzināmajam prduktam ir jābūt piedāvātam pirkšanai Latvijā, ņemot vērā visus Latvijā piemērojamos nodokļus (piemēram, PVN).

4.   Nobeiguma noteikumi

4.1.              Lai izmantotu Labākās cenas garantiju, sazinies ar mūsu Klientu servisu e-pastā info@JYSK.lv vai apmeklē kādu no mūsu veikaliem.

4.2.              Labākās cenas garantijas nosacījumi ir spēkā no to publicēšanas datuma (01.12.2021) JYSK mājaslapā (JYSK.lv) .

4.3.              JYSK (SIA „JYSK Linnen’n Furniture”) patur tiesības grozīt Labākās cenas garantijas noteikumus vai izbeigt tos jebkurā laikā, paziņojot par to tādā pašā veidā, kādā tika publicēti Labākās cenas garantijas nosacījumi.