Kas dominēs interjerā 2018. gadā?

Jaunais gads ir tepat, aiz stūra, un ir pienācis laiks atskatīties uz 2017. gada skaistākajiem brīžiem un uzzināt, kas tad būs mode nākamgad. Šis gads, nenoliedzami, ir bijis lielisks. Mēs to esam aizvadījuši Skandināvijas zīmē, paplašinot produktu klāstu un iepazīstinot savus pircējus ar dažādiem skandināvu dizaina apakšstiliem. 2018. gads pārlieku neatšķirsies no tā, ko esam sākuši darīt jau šobrīd, tāpēc gada nogalē piedāvājam tev iepazīties ar interjera dizaina tendencēm, kas būs populāras nākamajos 12 mēnešos.  

Top krāsas interjerā un aksesuāros

Sākotnēji jāteic, ka pat gadījumā, ja patiešām seko līdzi jaunākajām tendencēm interjera dizainā, tev nebūs jāveic vērā ņemamas izmaiņas jau esošajā mājokļa iekārtojumā, jo 2018. gada interjeros nebūs vērojamas milzīgas atšķirības no tā, kas redzēts jau šogad. Jaunajās kolekcijās joprojām redzēsi modernos pasteļus un dinamiskos, dūmakainos toņus, kā arī uzsvaru uz ērtumu un funkcionalitāti. Jaunums krāsu gammā būs terakotas toņu palete – no pūdera rozā līdz pat tumšām, sulīgi sarkanām nokrāsām un ķieģeļu krāsas toņiem. Arī dzeltenbrūnais būs modē, piešķirot tavam interjeram maigu, siltu un mīļu atmosfēru. Nav mazsvarīgi, ka 2018. gadā uz interjera dizaina skatuves atgriezīsies pamatkrāsas – zilā, sarkanā un dzeltenā -, kuru savstarpējās kombinācijas ir spēcīgas un vizuāli izteiksmīgas.

2018

Arī debeszilā būs viena no populārākajām krāsām 2018. gadā. Kombinējot to ar zaļiem un dzelteniem toņiem, tu radīsi piezemētu, dabas tēmai tuvu interjeru. Savu nemainīgo, allaž modē esošās krāsas statusu saglabās arī viss pelēkais - no aukstākiem līdz siltākiem, teju pelēkbrūniem toņiem. To savienojums ar piesātināti brūniem kafijas krāsas un dažiem melniem akcentiem būs mūsdienīga izvēle, jo īpaši, ja interjeru papildināsi ar nākamā gada must-have sinepju, bordo un terakotas toņiem. 
Ja interjeru vēlies veidot mierpilnu un harmonisku, tev patiks tēma, ko kā nākamā gada absolūto jaunumu izvēlējušies interjera dizaineri visa pasaulē – Klusums. Šajā tematikā radītie interjeri un tajos redzamās krāsas un materiāli izvēlēti, iedvesmojoties no arvien pieaugošās aizņemtības, konkurences, nepārtrauktās komunikācijas un vajadzības būt pieejamiem ikvienam 24 stundas dienā septiņas dienas nedēļā. Klusuma tēmā veidoto mājokļu iekārtojumā redzēsi dabas toņus un tekstūras – gan mēbelēs, gan aksesuāros, kā traukos, vāzēs, dekoratīvajā apgaismojumā u.c. 
Klasiskos, baltajos toņos ieturētos skandināvu stila interjerus iespējams lieliski papildināt ar sinepju dzelteniem vai tumšiem, piesātināti zaļiem akcenta elementiem – mēbelēm un atsevišķiem mazajiem dekoriem un aksesuāriem. Ja dzeltenā nav starp tavām mīļākajām krāsām, zaļais labi saderēs arī kopā ar krēmīgi rozā toņiem. Tie, kuriem šī kombinācija īpaši ies pie sirds, mūsu veikalos un e-veikalā varēs atrast gan dažādus lielākus, gan mazākus interjera aksesuārus un mājokļa tekstilu - dvieļus, vannas istabas paklājiņus, dekoratīvos spilvenus – un pat mēbeles, piemēram, atpūtas krēslus un dīvānus.

Vairāk skandināvu dizaina mēbeļu, vairāk komforta un atpūtas

2018

Praktiskais un vizuāli pievilcīgais skandināvu stils nekur nepazudīs, tas tikai saplūdīs kopā ar citiem stiliem, ļaujot tev eksperimentēt un radīt unikālu, personīgu interjeru tavās mīļajās mājās. Interjera dizaineri visā pasaulē paredz, ka 2018. būs modernisma un vintāžas gads. Jaunie dizaini būs laikmetīgā un vēsturiskā apvienojums, ko lieliski varēs pamanīt 50-to un 60-to gadu stila iedvesmotās mēbelēs, tādējādi uzsverot vienkāršo un tīro stila līniju. Visvairāk tā izpaudīsies noapaļotās un viļņveida formās krēslos, galdos, kumodēs, naktsskapīšos u.c. 
Ja runājam par materiāliem un tekstūrām, masīvais ozolkoks aizvien būs starp populārākajiem mēbeļu materiāliem, tāpat kā dažādu metālu izmantošana gan mēbeļu konstrukciju pamatā, gan detaļās. Augstāko komforta līmeni palīdzēs sasniegt īpaši maigie un taustei patīkamie auduma apvalki.

Dabas un mākslas iedvesmots tekstils un aksesuāri

2018

Interjeram jāatspoguļo tā īpašnieka mieru un labsajūtu, tāpēc arī 2018. gadā jo īpaši svarīgi būs radīt perfekto harmoniju jebkurās mājās. To var panākt, ievērojot vienu pavisam vienkāršu noteikumu – ielaid dabas noskaņas savā mājoklī! Izvēlei pieejama plaša krāsu un tekstūru gamma, kas palīdzēs jebkurā telpā ienest vairāk mājīguma. Tas pats attiecas uz dažādiem tekstilā izmantotajiem materiāliem – tu vari izvēlēties jebkuras kombinācijas, no kokvilnas līdz vilnai, atliek vien izlemt, kas vislabāk iederēsies tieši tavās mājās. Kā būtu ar mākslīgās vai īstas vilnas paklāju tavai guļamistabai, vai lielu, pūkainu dekoratīvo spilvenu slinkajiem vakariem pie TV? 
Mīlestība pret dabas iedvesmotām apdrukām interjerā būs redzama visu 2018. gadu. Dzīvnieku un augu valsts tēma, piemēram, lieli kukaiņi, tauriņi, ziedi un lapas klasiskajiem, mierīgajiem un vienos krāsu toņos ieturētajiem interjeriem piešķirs vairāk emociju un individualitāti. Līdz ar dabas tēmu, interjera aksesuāru un tekstila piedāvājumā parādīsies arī mākslas tēma. To varēsi redzēt dažādās krāsainās apdrukās, mākslas iedvesmotās formās un rakstos, kas visspilgtāk būs pamanāmas tieši dekoratīvajos spilvenos un pledos. Tāpat arī sienu dekori, kā fotorāmji un fotogleznas, kļūs vairāk abstrakti un mākslinieciski, ienesot jaunas vēsmas jebkurā telpā. Nav mazsvarīgi, ka šādi aksesuāri interjeram piešķirs gaumīgu un personisku noskaņu.
- - -

Laiki mainās, un interjers mainās līdz ar tiem. Pat, izmainot vienu šķietami nesvarīgu akcentu telpā, viss iekārtojums iegūs pilnīgi citu, svaigu noskaņu. Seko mums un uzzini vairāk par to, kas būs aktuāls interjera dizainā nākamajā gadā un iedvesmojies interjera pilnnveidošanai savās mājās!