JYSK Padomi

Vienkārši padomi mājokļa iekārtošanai

Mēs vēlamies padarīt Tavu dzīvi ērtāku un skaistāku, tāpēc  mūsu radošā komanda tieši Tev ir izveidojusi jaunu padomu rubriku - JYSKtips, kas ikvienam palīdzēs ar vienkāršiem līdzekļiem radīt mājīguma sajūtu.
Mēs dalīsimies ar dažādiem praktiskiem un stila ieteikumiem - sākot no  vienkāršiem veidiem lietu sakārtošanai koridorā un virtuvē, kas ļaus atbrīvot vietu interjerā un padarīt telpu dzīvīgāku, līdz pat profesionāla interjera dizainera padomiem, kas atklās veidus, kā iekārtot dzīvesvietu gaumīgajā skandināvu stilā, izmantojot dažādus tekstilus,  mēbeles, un citus dekora priekšmetus no Jysk plašā preču piedāvājuma. Ieskaties mūsu jau sagatavotajā YouTube atskaņošanas sarakstā, un ievies jaunas vēsmas arī savās mājās!


Jaunākā epizode: 

Vannas istabas interjers ir tik pat svarīgs kā jebkuras citas telpas iekārtojums Tavās mājās. Pareizi izvēloties mēbeles, aksesuārus un tekstilus, radi patiesu hygge noskaņu – mājīgu, gaišu vietu, kur patīkami atrasties! Vieglās krāsas un tīrās līnijas, apvienojumā ar tikai pašu nepieciešamāko – ietilpīgu vannas istabas plauktu, lielu spoguli, ērtu soliņu ar papildu vietu uzglabāšanas kastēm un neitrālo toņu vannas istabas paklāji un dvieļi – pārveidos Tavu vannas istabu par gaumīgu, minimālisma stilā ieturētu miera ostu. Baltās krāsas mēbeles ar dažiem kontrastējošiem toņiem dvieļos un dekoratīvajos dizaina priekšmetos, šķietami vienkāršo elementu apvienojumam sniegs īpaši harmonisku auru.

***

Visu JYSKtips video atradīsi JYSK YouTube kanālā! Abonē kanālu, un nepalaid garām mūsu komandas jaunākos ieteikumus, kā ērtāk iekārtot Tavu māju vai dzīvokli, lai radītu patiesu mājīguma sajūtu.
Seko mums arī Facebook un Instragram, un iedvesmojies kopā ar JYSK!