JYSK Padomi

Vienkārši padomi mājokļa iekārtošanai

Mēs vēlamies padarīt Tavu dzīvi ērtāku un skaistāku, tāpēc  mūsu radošā komanda tieši Tev ir izveidojusi jaunu padomu rubriku - JYSKtips, kas ikvienam palīdzēs ar vienkāršiem līdzekļiem radīt mājīguma sajūtu.
Mēs dalīsimies ar dažādiem praktiskiem un stila ieteikumiem - sākot no  vienkāršiem veidiem lietu sakārtošanai koridorā un virtuvē, kas ļaus atbrīvot vietu interjerā un padarīt telpu dzīvīgāku, līdz pat profesionāla interjera dizainera padomiem, kas atklās veidus, kā iekārtot dzīvesvietu gaumīgajā skandināvu stilā, izmantojot dažādus tekstilus,  mēbeles, un citus dekora priekšmetus no Jysk plašā preču piedāvājuma. Ieskaties mūsu jau sagatavotajā YouTube atskaņošanas sarakstā, un ievies jaunas vēsmas arī savās mājās!


Jaunākā epizode: 

Izveido mājīgu vigvamu savai atvasei! Viss, kas Tev nepeiciešams šim DIY projektam ir koka statīvi, nedaudz virves, skavotājs un aizkari. Pāris vienkāršas darbības un Tava bērna jaunā slēptuve ir gatava!

***

Visu JYSKtips video atradīsi JYSK YouTube kanālā! Abonē kanālu, un nepalaid garām mūsu komandas jaunākos ieteikumus, kā ērtāk iekārtot Tavu māju vai dzīvokli, lai radītu patiesu mājīguma sajūtu.
Seko mums arī Facebook un Instragram, un iedvesmojies kopā ar JYSK!