Konfidencialitāte

KONFIDENCIALITĀTES PAZIŅOJUMS

SIA „JYSK Linnen’n Furniture (www.jysk.lv interneta veikala operators) apzinās, ka interneta veikala lietotājiem ir svarīga viņu konfidencialitāte. Pašreizējos ekonomiskajos apstākļos elektroniskās tirdzniecības veikšanai bieži ir nepieciešama personiskās informācijas vākšana. Interneta veikala www.jysk.lv vadības mērķis ir līdzsvarot elektroniskās tirdzniecības ienesīgumu un lietotāju tiesības, nepieļaujot viņu personiskās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu. SIA „JYSK Linnen’n Furniture” (turpmāk tekstā – „Uzņēmums”) ievēro Latvijas Republikas Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības.

Personiskās informācijas vākšana

Kad reģistrējaties interneta veikala www.jysk.lv tīmekļa vietnē, operatoram ir tiesības lūgt jums norādīt personas datus, piemēram, vārdu, e-pasta adresi, uzņēmuma nosaukumu, tālruņa numuru, adresi utt. Uzņēmums šo informāciju izmantos galvenokārt jūsu pasūtījumu apstrādei. Uzņēmumam ir tiesības šo informāciju izmantot arī komercdarbības mērķiem, piemēram, informēšanai par izstrādājumiem un pakalpojumiem, kas jūs varētu interesēt.

Lielākoties interneta veikalu var apmeklēt, nesniedzot personisko informāciju. Tomēr, lai piekļūtu dažām tīmekļa vietnes zonām, interneta veikala apmeklētājiem ir jāsniedz personiskā informācija. Sistēma var neļaut piekļūt šādām zonām, ja lietotājs atsakās sniegt personisko informāciju.

Informācijas vākšana par domēna adresi

Statistikas un interneta veikala apmeklēšanas analīzes mērķiem Uzņēmums vāc informāciju par domēnu adresēm. Šī informācija dod iespēju izsekot, kāda veida klienti un cik bieži apmeklē interneta veikalu, un kāda veikala daļa ir visvairāk apmeklēta. Uzņēmums šo informāciju izmanto interneta veikala uzlabošanai. Šo informāciju savāc automātiski, un lietotājam nav jāveic nekādas darbības.

Sīkdatņu lietošana

Dažās tīmekļa vietnes lapās ir izmantotas sīkdatnes – mazi faili, ko saglabā uz jūsu cietā diska identifikācijas mērķiem. Šie faili tiek izmantoti reģistrācijai un identifikācijai nākamajā reizē, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni. Ņemiet vērā, ka sīkdatnes nevar nolasīt informāciju no jūsu cietā diska. Jūsu interneta pārlūkprogramma var informēt jūs katru reizi, kad saņemat sīkdatni, un lūgt jūsu atļauju to pieņemt. Dažas tīmekļa vietnes lapas nevar pilnībā darboties bez sīkdatnēm, un jums varētu būt liegta pieeja kādai informācijai, ja atteiksieties pieņemt sīkdatnes.

Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā grozīt šos noteikumus bez iepriekšēja paziņojuma.