Karjera
  • Nāc ar apņēmību. Izmanto iespējas.
  • Kad Tu audz. Mēs augam.
  • Mūsu struktūra un filozofija. Rada iespējas.
  • Stipras komandas. Aktīva līdzdalība.

Reiz dzīvoja kāds tirgotājs vārdā Larsens. Viņš par labām cenām tirgoja gultas pārklājus un gultas veļu visiem Dānijas iedzīvotajiem. Pēc kāda laika mājas preču veikalos ar balto zosi iepirkties varēja arī vācieši, norvēģi, zviedri, somi, poļi, austrieši un citu tautību pārstāvji. Sākumā viņš pats apkalpoja pircējus pie kases, rakstīja cenu zīmes, iepirka preces tirgošanai, kā arī iesaiņoja preces saviem klientiem. Viņš veikalu atvēra no rīta, bet slēdza vēlu vakarā. Sākumā bija viegli visu darīt pašam. Tomēr tas kļuva neiespējami, kad tika atvērts otrais, trešais un jau divtūkstošais veikals. Komandā bija nepieciešams lielāks darbinieku skaits, bet ļoti svarīgi bija saglabāt sākotnējās vērtības.

Mūsu vērtības ir izteiktas trīs vārdos, lai atgādinātu visiem JYSK darbiniekiem, kā kopā mēs varam nodrošināt saviem klientiem lieliskus piedāvājumus. Mēs ticam, ka klientu apkalpošanā 80% nozīme ir attieksmei, bet 20% nozīme — apkalpošanas stilam.

Vārdu „talants” var interpretēt dažādi, un ne vienmēr tas ir saistīts ar atzīmēm skolā vai iespaidīgu diplomu. Mēs panākumu recepti redzam šādi: talants + sasniegumi = panākumi.

Karjera JYSK mazumtirdzniecībā