BOLT MAKSĀJUMU METODE

Bolt un ESTO ļauj iepirkties ērti!
Lai samaksātu par pirkumiem, izvēlieties jaunāko maksājumu veidu tirgū - Bolt Pay Later! Apstipriniet savu pirkumu tikai ar dažiem klikšķiem un atmaksājiet bez papildu izmaksām!
 
Esiet gudri un izvēlieties Bolt Pay Later, lai samaksātu par pirkumiem! Jaunais un inovatīvais maksājumu risinājums palīdz ērti norēķināties par pirkumiem 30 dienu laikā. Bolt Pay Later ir gudrs veids, kā norēķināties un saņemiet preces uzreiz un atmaksāt mēneša laikā. Iegūstiet tieši to, kas jums nepieciešams, ar dažiem klikšķiem - bez procentiem, bez papildu maksas. 
✔  Elastīgs atmaksas grafiks
✔  Iegādājieties preces tagad un samaksājiet 30 dienu laikā
✔  0% procenti un 0 € papildu maksa
 
Pievieno produktus iepirkumu grozā vismaz 10 EUR vērtībā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājuma metodi izvēlies “Bolt Pay Later” un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku. Bolt Pay Later ir pieejams visiem pilngadīgiem Latvijas Republikas rezidentiem.
 
Piemērs: aizdevuma summa 150 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 30 dienas un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizēja līguma maksa 0EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 0 eiro, gada procentu likme 0% mēneša maksājums 150 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 150 eiro.
 
Bolt Pay Later nodrošina ESTO LV AS
 
KAS IR ESTO?
ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu. 
 
Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv
Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar ESTO LV AS darbinieku, rakstot uz [email protected] vai izmantojot esto.eu/lv LIVE-chat logu.