Biznesa klientiem

Biznesa klientiem

Mēs nodrošinām īpašus piedāvājumus arī juridiskām personām. Pēc biznesa klienta pieprasījuma izveidosim individuālu piedāvājumu ar JYSK pieejamo produkciju. Pieprasījuma izveidei un tālākai pirkuma noformēšanai lūdzu sākotnēji veikt reģistrāciju JYSK.lv/karte 

Piegāde

Mēs piegādājam visā Latvijas teritorijā par saprātīgu cenu jums pieņemamā laika periodā. Kā arī jūs varat saņemt savu pasūtījumu jebkurā JYSK veikalā 7 dienas no sagatavošanas brīža.

Jysk klienta karte juridiskām personām un saimnieciskās darbības veicējiem

Biznesa vadība nozīmē ne vien panākumus, bet arī prasmi atrast un piemērot izdevīgāko savam biznesam, kas, savukārt, pozitīvi atspoguļojas ienākumos. Kļūstot par JYSK Klienta kartes īpašnieku kā sava biznesa pārstāvim, jūs saņemsiet tikai atlaižu programmas dalībniekiem izvēlētas priekšrocības:

-        Klienta kartes cenas simtiem produktu ik dienu (precēm ar norādi „Cena ar klienta karti”).

-        Akciju piedāvājumus ar ietaupījumu līdz 50%.

-        Atlaidi 25% apmērā no baltās cenu zīmes JYSK veikalos vai STANDARTA CENAS interneta veikalā (atlaides nesummējas un neattiecas uz SUPERCENAS precēm).

-        Papildu apjoma atlaidi visiem pirkumiem virs:

1 000 EUR – 3%

5 000 EUR – 5%

10 000 EUR – 10%

-        Iespēju uzzināt pirmajam par preču jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.

Nosūtot pasūtījuma pieteikumu JYSK klientu apkalpošanas centram uz e-pastu info@JYSK.lv, saņemsiet individuālu piedāvājumu!


Kontaktinformācija

Ja jums ir radušies jautājumi, vai nepieciešama papildu informācija, sazinieties ar mūsu biznesa klientu apkalpošanas speciālistu. Atbilde tiks sniegta vienas darba dienas laikā.

uzrakstīt epastu

JYSK klienta kartes darbības periods ir beztermiņa jeb kamēr pastāv atlaižu programma. Klienta kartes noteikumi un privātuma politika pieejami JYSK veikalos Latvijā un JYSK.lv.