Par atteikuma tiesībām

Patērētāja atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

1.Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar JYSK elektroniski info@jysk.lv vai telefoniski +371 6616 3550 darba laikā, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un (izvēloties ērtāko veidu):
- nosūtīt uz e-pastu info@jysk.lv;
- iesniegt tuvākajā JYSK veikalā kopā ar atgriežamo preci.

3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Patērētājam vai trešai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Patērētājs bija norādījis kā preces saņēmēju.

4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.

5. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs.

6. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:
- ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
- preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

7. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam (JYSK).Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad JYSK tiks informēts par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. JYSK patur tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.

Spied šeit, lai lejuplādētu ATTEIKUMA VEIDLAPU!

Spied šeit, lai lejuplādētu informāciju par PATĒRĒTĀJA ATTEIKUMA TIESĪBĀM!

PREČU SARAKSTS, KURAS NAV IESPĒJAMS ATGRIEZT

PRECES, KURAS NEVAR ATGRIEZT PIE JEBKĀDIEM NOSACĪJUMIEM 

1. Pēc pasūtījuma nogrieztas vaskadrānas

2. Dāvanu kartes - gan fiziskās, gan elektroniskās

INTERNETĀ IEGĀDĀTAS PRECES, KURAS NEVAR ATGRIEZT

Preces nevar atgriezt: ja ir saplēsts vai atvērts noslēgtais patērētāja iepakojums vai vakuuma patērētāja iepakojums; ja tiek noņemta kāda pievienotā etiķete; ja veselības un klientu aizsardzības dēļ nav iespējams konstatēt, ka preces nav izmantotas.

1. Baterijas, barošanas bloki

2. Kosmētikas, parfimērijas izstrādājumi

3. Vienreizlietojamie trauki

4. Austiņas

5. Sadzīves ķīmijas preces – maisiņi, difuzori, līme un citas preces no šīs preču kategorijas

6. Medicīnas preces – plāksteri, brilles un citas preces no šīs preču kategorijas

7. Personīgās higiēnas piederumi – zobu birstes, ķemmes, masāžas piederumi, vates tamponi un citas preces no šīs preču kategorijas

8. Individuālie aizsarglīdzekļi – dārza cimdi, trauku mazgāšanas cimdi un citas preces no šīs preču kategorijas

9. Augu sēklas

10. Kancelejas preces – marķieri, krāsas, pildspalvas un citas preces no šīs preču kategorijas

11. Zeķubikses, zeķes