[20.07.2021. redakcija] spēkā pirkumiem, kas ir veikti līdz 14.12.2023. (ieskaitot)
 
Mierīgam miegam - 120 izmēģinājuma naktis
JYSK GOLD kvalitātes līmeņa matrači piedāvā augstāko kvalitāti mūsu plašajā matraču klāstā.
Esam droši, ka Tu būsi apmierināts ar savu matraci! Lai tavu izvēli padarītu vēl vieglāku matraču izvēlē, GOLD matračiem piedāvājam 120 izmēģinājuma naktis, kuru laikā GOLD matraci iespējams atgriezt, pretī saņemot JYSK dāvanu karti 100% apmērā no matrača vērtības. Piedāvājums spēkā JYSK klienta kartes īpašniekiem, saglabājot čeku vai tiešsaistes pasūtījuma numuru.*  Akcijas "120 izmēģinājuma naktis" priekšrocības nevar izmantot pirkumiem, kuriem norēķināšanās par preci veikta ar līzinga** starpniecību

NOTEIKUMI
    - Veikalā vai tiešsaistē iegādāto GOLD klases matraci ir iespējams atgriezt 120 dienu laikā no pirkuma veikšanas dienas, uzrādot pirkuma čeka vai pavadzīmes oriģinālu vai tiešsaistes pasūtījuma numuru. Tā ir papildu garantija, kas pārsniedz Latvijas Republikas tiesību aktu nosacījumus par preču atdošanu.
    - Par matrača atgriešanu iepriekš ir jāinformē JYSK Klientu apkalpošanas nodaļa, nosūtot ziņojumu uz e-pastu [email protected] vai iesniedzot preču atgriešanas pieprasījumu.**
    -  Atgriežot matraci, tam ir jābūt tīram, nesalauztam, nebojātam, ar matrača identifikācijas marķējumu, lietošanas pazīmēm, kas nepārsniedz normālu nolietojumu, kā arī matracim ir jābūt saudzīgi lietotam, stingri ievērojot tā izmantošanas mērķi.
    -  Transportēšanas laikā matraci nedrīkst salocīt.
    -  Atgriezt ir iespējams tikai JYSK Latvijas veikalā vai JYSK tiešsaistes veikalā www.JYSK.lv iegādātu GOLD klases matraci. Pirkumam jābūt veiktam ar JYSK klienta karti. 
    -  Matraci ir iespējams atgriezt veikalā, kurā tas tika iegādāts un/vai saņemts; ja preci piegādāja kurjers vai tā ir saņemta Berģu noliktavā, preci ir iespējams atgriezt tuvākajā veikalā.
    -  Atgriežot preci, tās atgriešanas izmaksas netiek kompensētas; transporta izmaksas sedz klients.
    -  Nauda tiek atgriezta JYSK dāvanu kartes veidā***, kas ir jāizmanto 60 dienu laikā no plastikāta dāvanu kartes izsniegšanas dienas vai elektroniskās dāvanu kartes koda nosūtīšanas dienas uz klienta norādīto e-pasta adresi, atkarībā no tā, vai tika izsniegta plastikāta vai elektroniska JYSK dāvanu karte****.

*Akcija spēkā no 20.07.2021 un tā piemērojas pirkumiem, kas veikti sākot no 20.07.2021.
***JYSK nomaksa, ESTO 3, Bolt Pay Later, Lateko līzings, Sadali 6
***Lai saskaņotu preces atgriešanas procesu, lūdzam pirms atgriešanas nosūtīt preces foto uz [email protected]. JYSK patur tiesības atteikt matrača atgriešanas pieteikumu, ja matrača stāvoklis neatbilst noteikumiem.
****JYSK elektronisko dāvanu karti iespējams izmantot tikai interneta veikalā, plastikāta dāvanu karti iespējams izmantot tikai veikalā.